Неочікуваний Різдвяний подарунок наближається до Землі (фото)

1077
До Землі на величезній швидкості летить астероїд-гігант.


Харківський планетарій ім. Ю. Гагаріна поділився цікавою світлиною про неймовірні космічні події.

До Землі летить величезний космічний камінь. Це космічне тіло вже отримало назву - Різдвяний астероїд, бо, за оцінкою вчених, він долетить до нашої планети на на близьку відстань вже за тиждень - до свята.

У Європейському космічному агентстві ЕКА заявили, що розмір астероїда становить 140 метрів і, згідно з класифікацією NASA, він вважається потенційно небезпечним для нашої планети.

При цьому вчені стверджують, що боятися немає чого, бо космічний камінь має пролетіти повз Землю. "Дані про його траєкторію руху показують, що він летить з величезною швидкістю у 21 тисяч км/год і вже цього четверга наблизиться до Землі на відстань у 680 тисяч км. За космічними мірками, це дуже близько, хоча це майже вдвічі перевищує відстань від нашої планети до Місяця. Якщо астероїд такого розміру перебуває на відстані ближче, ніж 7,5 млн км від Землі, то він вже вважається потенційно небезпечним", – сказано у повідомленні.

Водночас у NASA заявили, що вже сьгодні - у середу, 14 грудня, до Землі наблизяться ще два астероїди. Вони менші за розміром і теж не загрожують нам.

Фото и матеріали: Світлана Надтока, Харківський планетарій ім. Ю. Гагаріна, Daily Mail

Читайте також: