Ланцюг загадкових подій визначив долю вченого з Харкова (фото, відео)

470
Сьогодні, 2 липня, у всьому світі відзначають День уфолога (від абревіатури UFO (Unidentified Flying Object) або День НЛО (невідомий літаючий об'єкт)).


Трохи цікавих спогадів з минулого (2019 року), коли ще був час на мрійників... Адже це незвичайне свято присвячене людям, які вивчають явища, що не мають логічного пояснення, та об'єкти, яким приписується позаземне походження. Поринемо у спогади разом із харківським ученим, який вивчає це питання багато років.

У минулі часи за розмови про НЛО і прибульців можна було потрапити в «психушку», а зараз найсвітліші голови по всьому світу трудяться над питаннями, що хвилюють свідомість простих людей. Хтось шукає докази позаземної присутності та контактів із прибульцями на Землі, а хтось підбирає пояснення цим загадковим явищам, намагаючись розширити межі сучасної науки.

Харків'янам дуже пощастило – дізнатися більше про НЛО та прибульців можна, не їдучи з рідного міста.

У Харківському планетарії, де працює перший в Україні музей уфології.

Журналістка GХ, як і обіцяла, приготували захоплююче інтерв'ю із творцем музею – Ігорем Березюком.

Поет, бард, художник, скульптор, у минулому морський біолог та гідронавт-дослідник, Ігор Володимирович до Дня уфолога докладно розповів про незвичайні експонати музею, про інопланетний розум та доленосну історію, завдяки якій він потрапив у планетарій.

На своїх картинах він неодноразово відображав безмежність Всесвіту та крапку на зірковій карті, що називається Землею.

Свою розповідь, як і лекції в музеї, Ігор Володимирович почав біля скульптури Джордано Бруно (першого уфолога, на думку харківського вченого) з питань, які ставить собі кожен: «Що було до них? Що буде після них? І хто це все створив? Чи є прибульці?

Ігор Березюк розповів, як відповідали на ці запитання перші вчені, які вивчали безкрайній космос, як на його життя вплинули зірки, як розвивається наша цивілізація. Ми - тільки крихти світобудови, що вміщає в себе мільярди галактик, в яких теж може існувати життя, адже багато з них набагато старші за нашу галактику. Важко уявити, чого могли досягти істоти з інших планет, і які вони можуть бути, а американський астрофізик та уфолог Дж. Аллен Хайнек навіть дав їм класифікацію. Сьогодні більшість учених, і навіть священнослужителі, визнають існування позаземного розуму.

А ви знали, що у Ватикані є своя астрофізична обсерваторія? У ній ведуть спостереження за Всесвітом із 1582 року. Але найцікавіше, що за кілька місяців після відкриття музею уфології у Харкові, у 2008 році Папа Римський визнав, що інопланетяни існують – їх створив Бог. При цьому він оголосив теорію Великого Вибуху обмеженою, оскільки вона не може «пояснити справжню суть реальності».

Харківський музей уфології за 12 років відвідали сотні тисяч людей. Тут були провідні телеканали… Маленький музей зумів сколихнути громадськість! Сьогодні питаннями уфології займаються вчені, військові, спецслужби та просто ентузіасти. Про прибульців та НЛО розповідають на провідних світових телеканалах. А в безкрайній космос на «Вояджері» відлетіла позолочена інформаційна платівка із записом звукових і відеосигналів про Землю 55 мовами, у тому числі 6 стародавніх (шумерська, аккадська, хетська, арамейська, давньогрецька, латинь4, 1, 4), російською, українською, вірменською та іншими мовами.

Ігор Березюк упевнений, що Космос – це все! У тому числі й контакти із позаземним розумом. За роки роботи вчений неодноразово стикався з людьми, які бачили та виходили на контакт із прибульцями – це і військові, і відомі космонавти, та й у житті самого Ігоря Володимировича була зустріч із невідомими сутностями.

Детальніше про свої дивовижні захоплення, зустрічі та неймовірні збіги в дитинстві, юнацтві та зрілості відверто розповів читачам GХ Ігор Березюк.

Всесвіт відповідає допитливим, у цьому впевнений Ігор Володимирович – він мріяв про пригоди Жак-Іва Кусто – і на його частку випало чимало експедицій, але одним із головних подарунків долі стала зустріч із колегою відомого французького дослідника Світового океану – Андре Лабаном. А потім було захоплення малюванням та унікальна картина, ідея якої прийшла до вченого уві сні разом із баченням унікального природного явища – Гало – сонячного хреста.

Ігор Володимирович і не уявляв, що цей знак стане дороговказним по всьому його життю, він дізнається, що хрест проходить через усі релігії та язичницькі вірування, побачить його у вітражах рідного планетарію і навіть на своїй нагороді…



Саме в цей період з ним відбулася найнеймовірніша зустріч у його житті – явище двох сутностей-вчителів, які несуть мир, спокій, кохання...

Саме після цієї доленосної зустрічі для вченої події закрутились, як у фантастичному фільмі. Несподіваний заробіток від друга-спонсора, втілення мрії - відправитися в Молебський трикутник, який стоїть в одному ряду зі знаменитою "Зоною 51", і увійшов до топ-8 місць, куди найкраще вирушити для спостереження за НЛО.

«Це якась містика, мій фотоапарат просто закипів і відключився, ніби хтось не хотів витоку інформації, - розповіла Наталя, - але я продовжила записувати захоплюючу історію про зустріч із неземним уже на телефон, що додало ще більшої таємничості подіям тих років, коли Ігор Володимирович побував заповідній зоні, про таємницю хреста, яка йде з ним усе його життя від зустрічі з прибульцями до приїзду до Харкова, де він створив музей уфології та космосу».

«"Мамо, я ж тобі казав – ось вони!" - З усмішкою закінчив свою розповідь Ігор Березюк спогадом з однієї з екскурсій. – Мій юний відвідувач їх ще пам'ятав, а для мами це було щось фантастичне».

Не варто думати, що людина це вінець світобудови – просто живіть, любіть, робіть – даруйте радість людям, а якщо потрібна буде допомога – вони прийдуть…

Як би там не було, земляни діляться на два табори: тих, хто вірить у існування братів по розуму, і тих, хто сумнівається в цьому.

До речі, навіть під час війни, 2023 року, справжній романтик з Харкова,  Ігор Березюк втілив свою мрію та відвідав зустріч колег у Чехії (докладніше в новині GX).

Тим, хто вірить, пропонуємо подивитися відеоролик «Що робити, якщо вас викрали інопланетяни?», знятий директором планетарію Галиною Желєзняк у далекому 2009 році.

Цей ролик ширше розкриває тему, порушену Ігорем Володимировичем у тому, що Всесвіт - це ліс, яким ми гуляємо. І про те, з якими намірами ми йдемо своїм життєвим шляхом, залежатиме реакція світобудови на нас.

Мрійники спостерігають за Космосом і під час війни, але найчастіше пояснення іншого харківського астронома ставлять все на свої місця. Можливо, у Всесвіті є "інший розум", але НЛО в небі над Україною мають цілком наукові пояснення (докладніше в новині GX).



Фото та відео: GХ, ютуб-архів Галини Железняк,  Ігор Березюк, Володимир Кажанов

Читайте також: