На фронті загинув медик і музикант з передмістя Харкова (фото)

2384
Андрій Мельник мріяв повернутись додому, бо на нього з нетерпінням чекали дружина і мама, друзі, рідні, колеги, безліч амбітних планів, мрій, задумів і перспектив.


Кожна така звістка - це страшний біль... Але ми будемо писати і дякувати за подвиг - країна повинна знати своїх героїв...

На своїй сторінці в соцмережах головний адміністратор Харківського театру для дітей і юнацтва Марина Мілованова поділилася постом пам’яті за загиблим земляком.

"Ніколи не думала, що писатиму тобі цей некролог, але життя розпорядилось інакше... Дякую за наш захист. Ти Герой, який назавжди залишиться у серцях кожного, хто тебе знав. Співчуття родині й сил пережити непоправну втрату", - з болем у серці написала Марина.

Південну міську територіальну громаду знову сколихнула страшна звістка: у боротьбі з російськими окупантами, під час виконання бойового завдання у місті Бахмут Донецької області обірвалося життя нашого земляка – Андрія Віталійовича Мельника.

Вболіваючи за долю України, будучи справжнім патріотом він приходив на допомогу завжди, тож не дивно, що з початку повномасштабного вторгнення він пішов служити бойовим медиком та героїчно рятував життя побратимів.
Лейтенант Андрій Мельник був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення 2 стрілецької роти в/ч А 7402.
Він мріяв повернутись додому, бо вдома на нього з нетерпінням чекали дружина і мама, друзі, рідні, колеги, безліч амбітних планів, мрій, задумок та перспектив.
Але усе обірвалося в одну мить.
"Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про нього стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував, - так написали про Андрія на сторінці Південної міської територіальної громади. - Герої не вмирають, вони стають янголами, щоб боронити рідні землі у небесному батальйоні".

Андрій народився у м. Південне Харківської області, тут зростав, займався музикою, кожен у місті знає його чудовий голос, який відтепер навіки залишиться у серцях. Закінчив Південний ліцей, а після Харківський національний медичний університет, отримавши спеціальність лікаря-стоматолога. Творчий, харизматичний, чуйний, щирий, товариський, надійний друг, прекрасний чоловік і син, безмежно талановита людина.

Вісім років був гітаристом, а чотири з них вокалістом групи «Останній Дракон».
Член Школи Медіапатріотів, саме він створив та записав Гімн цієї школи. Він мав дивовижний дар до створення власної авторської музики...


Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття рідним та близьким Героя! Світла пам’ять!
Прощання із загиблим героєм відбудеться 11 травня об 11.00 у м. Південне. Його проведуть в останню путь з прапорами та квітами вздовж вулиці Паркової від його рідної школи (вул. Громадська) до Алеї героїв.
Фото, матеріал: Південна міська територіальна громада, Марина Мілованова, архив Андрія Мельника
Читайте також: