Останні оплески пролунали для яскравої солістки харківського театру (фото, відео)

3135
І сніг, і дощ, і хуртовина - навіть природа сумує за нею.

У четвер, 14 грудня, колектив Харківського академічного театру музичної комедії у вузькому колі самих близьких віддав шану яскравій і талановитій солістці театру Людмилі Волобуєвій.



Було сказано багато теплих слів... Горіли свічки у руках близьких та друзів... На очах багатьох були сльози... У цей день у театрі до її ніг були усі квіти, як на кращих прем'єрах... А потім останні три дзвінки та оплески проводили Людмилу Дмитрівну в останню путь...



"Прощайте, Людмило Дмитрівно! Чудова, талановита, яскрава - вона приносила радість глядачам своєю грою! Так невимовно шкода, коли йдуть ті, кого ти знав і бачив на сцені... Вам, Людмило Дмитрівно, мої прощальні оплески! Світла пам'ять. ." - написав на своїй сторінці поціновувач театрального мистецтва Сергій Володарській і додав до публікації фотографію зі спектаклю "Бабин бунт" від 18.12.2019 року, де Людмила Волобуєва була в ролі Семенівни.



Навіть фото з прощання усі темні — згасла зірка... Тепер вона сяятиме нам з небес!



Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття! Світла пам'ять, Людмила Дмитрівна! Ми вас не забудемо!

Довідка. Людмила Волобуєва народилася в нашому незламному місті Харкові. Саме тут вона знайшла і своє покликання...
У Харківському академічному театрі музичної комедії Людмила Волобуєва дебютувала в 1980 році, виконавши партію фрау Буби в опереті Йоганна Штрауса «Віденські зустрічі».

Сопрано рідкісної краси та вокальна майстерність дозволяли Людмилі Дмитрівні виконувати лірико-драматичні та комічні партії в репертуарі театру.
Семенівна - Е. Птічкін, До. Васильєв, М.Пляцковскій "БАБИН БУНТ" музична комедія на 2 дії, за мотивами «Донських оповідань» М. Шолохова.
Мокрина - А. Рябов, М. Авах, Л.Юхвід "СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК", музична комедія на 2 дії за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя.



Одарка - К. Стеценко, Г. Квітка-Основ'яненко, "Сватання на Гончарівці" музична комедія на 2 дії
Середня Баба - Яга - М. Мокієнко. З Махотин "ОБЕРЕЖНО! ЧАРІВНИЙ ЛІС" музична казка для дітей і дорослих.
Свиня - П. Вальдгардт, С. Маршак "КИЦЬКИН ДІМ" музична казка на 2 дії.
Бабуся Ануш - Г. Канчелі "ВИТІВКИ ХАНУМИ" музична комедія на 2 дії.
Єлизавета Семенівна - О.Фельцман, Г. Голубенко, В. Хаїт, Л. Сущенко "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОХАННЯ" (Старі будинки) музична комедія на 2-х дії.

І це не повний перелік...

Фото, відео та матеріал: ХАТМК, GX, Наталія Бойченко

Читайте також: