Зупинилося серце чарівної харків'янки з рідкісним сопрано (фото, відео)

3750
Прощання з Людмилою Волобуєвою, відбудеться 14 грудня об 11.00 в фойє Харківського академічного театру музичної комедії (Благовіщенська, 32).


Цей тиждень, а саме 12 грудня, приніс колективам харківських театрів багато сумних звісток: на війні загинув начальник цеху з виготовлення столярних виробів ХТДЮ Сергій Коротецький, цього ж дня стало відомо про смерть солістки ХАТМК Людмили Волобуєвої.

"Сьогодні пішла з життя солістка Харківського академічного театру музичної комедії - Людмила Волобуєва, - з сумом повідомив колектив Харківського академічного театру музичної комедії на своїй офіційній сторінці. - Висловлюємо свої найглибші співчуття рідним та близьким. Це величезна і непоправна втрата. Світла пам'ять про Людмилу Дмитрівну назавжди залишиться у наших серцях".

Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття! Сьогодні ясне морозне небо... Підійміть очі - на небосхилі пам'яті театру засяяла ще одна зірка... Довідка.
Людмила Волобуєва народилася в нашому незламному місті Харкові. Саме тут вона знайшла і своє покликання...

У Харківському академічному театрі музичної комедії Людмила Волобуєва дебютувала в 1980 році, виконавши партію фрау Буби в опереті Йоганна Штрауса «Віденські зустрічі».

Сопрано рідкісної краси та вокальна майстерність дозволяли Людмилі Дмитрівні виконувати лірико-драматичні та комічні партії в репертуарі театру.

Семенівна - Е. Птічкін, До. Васильєв, М.Пляцковскій "БАБИН БУНТ" музична комедія на 2 дії, за мотивами «Донських оповідань» М. Шолохова.

Мокрина - А. Рябов, М. Авах, Л.Юхвід "СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК", музична комедія на 2 дії за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя

Одарка - К. Стеценко, Г. Квітка-Основ'яненко, "Сватання на Гончарівці" музична комедія на 2 дії

Середня Баба - Яга - М. Мокієнко. З Махотин "ОБЕРЕЖНО! ЧАРІВНИЙ ЛІС" музична казка для дітей і дорослих.


Свиня - П. Вальдгардт, С. Маршак "КИЦЬКИН ДІМ" музична казка на 2 дії.


Бабуся Ануш - Г. Канчелі  "ВИТІВКИ ХАНУМИ" музична комедія на 2 дії.

Єлизавета Семенівна - О.Фельцман, Г. Голубенко, В. Хаїт, Л. Сущенко "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОХАННЯ" (Старі будинки) музична комедія на 2-х дії.

І це ше не повний перелік... 

Нагадаємо, вже завтра, 14 грудня, об 11.00 в фойє Харківського академічного театру музичної комедії (Благовіщенська, 32) пролунають останні овації для Людмили Волобуєвої.

Фото, відео та матеріал: ХАТМК, GX, Наталія Бойченко

Читайте також: