Харків сумує за своїм героєм-захисником (фото)

2352
Сумна звістка від колективу Харківського театру для дітей і юнацтва.

Вчора, 12 грудня, на офіційній сторінці ХТДЮ повідомили, що під Авдіївкою, героїчно захищаючи наші землі, загинув начальник цеху з виготовлення столярних виробів театру Сергій Коротецький.

"Золоті руки нашого театру, він вмів "товаришувати" з будь-яким деревом, адже усі дерев'яні вироби були йому під силу. В кожну свою роботу він вкладав душу і серце, точно уявляв, як краще буде вона виглядати на сцені, щоб приводити у захват маленьких і дорослих глядачів. Більше двадцяти років Сергій Вікторович працював у нашому театрі, прийшовши у 2000-му році на посаду столяра, він у цьому ж році, одразу, став начальником цеху з виготовлення столярних виробів і працював невпинно і завзято... Але у січні 2023 року він змінив робочий одяг на форму військовослужбовця ЗСУ та берці і пішов нас захищати. - розповіли колеги про Сергія Коротецького. - Ми чекали його повернення, щоб за чашкою чаю обмінятися новинами, почути унікальні звуки металу та дерева з його майстерні та, затамувавши подих, здогадуватись, над якою красою він чаклує. Ми молились за нього, але Бог забирає кращих..."

"Мабуть, на небі плеяда митців вже створює виставу і для неї не вистачало красивих декорацій. Нам боляче відпускати Вас туди, Сергію Вікторовичу, але життя розпорядилося інакше. Тепер оберігайте, будь ласка, наш театр з неба, а ми завжди будемо пам'ятати Вас та дякувати за Вашу мужність і героїзм. - поділився своїм сумом колектив ХТДЮ. - Та жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про нашого колегу Сергія Коротецького, мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях".

Колектив новинного порталу GX та усі, кому дорога свобода та гідність, вклоняються та дякують героям, які віддали життя за Україну! 

Вшановуємо пам'ять про загиблих! Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях!

Фото та матеріали: ХТДЮ, відкриті джерела

Читайте також: