Трагічна загибель харківської артистки. Колеги та шанувальники поділилися спогадами та болем (фото, відео)

5566
Жах. Біль. Сум. Слова співчуття, фото та відео її яскравого життя заповнили сторінки соцмереж.


Вчора на офіційних сторінках Харківського академічного театру музичної комедії з'явилося повідомлення про раптову та трагічну смерть молодої, талановитої балерини та головної балетмейстерки театру Марії Холодної.Керівник літературно-драматичної частини театру Алла Прихожаєва чуттєво відобразила у пості шлях цієї молодої, талановитої, чарівної та вправної артистки. У якої було стільки планів і сподівань попри жахи війни... Але обірвала їх не війна, а ще більший жах, що був поряд... Чоловік, від якого пішла Марія, вбив її. Докладніше в офіційній інформації поліції в новині GX.  

А ми разом з Аллою Олексіївною згадаємо яскравий, але, на жаль, такий короткий шлях Марії Холодної.

З дитинства вона мріяла про балет, тому з відзнакою закінчила Харківську державну академію культури (2009).

У 2008 році як артистка балету дебютувала на сцені Харківського академічного театру музичної комедії. Її відразу помітили. Всіх вразила природна краса, пластичність, вишуканість рухів і артистизм дівчини.

Бурхливі емоції викликали її найкращі балетні образи: мілонгеро («Весела вдова» Ф. Легара), танцюристки канкану («Летюча миша» Й. Штрауса) та у концертному номері пристрасного «Танго» А. П'яццолли.

Марія створювала одночасно романтичні та запальні образи, які підкреслювали самобутній художній стиль танцюристки. Вона вміла через пластичний малюнок показати внутрішню природу характеру своїх героїнь. Для неї танець — це світ виражений в неповторному індивідуальному внутрішньому ритмі.

У 2020 році Марія дебютувала як балетмейстер-постановник музичної комедії «Сімейна авантюра, або Вона на все згодна» В. Ільїна. Її пластичне рішення було стильним, сучасним і приголомшливо відвертим. Кожен поставлений нею рух зачаровував з першої секунди, і здавалося, що це не просто танець, а життя, сповнене емоцій, інтриг, пристрасті та краси.

Останні роки Марія вдало керувала балетним цехом театру. Навіть під час війни Марія планувала багато нових проєктів

"З глибоким сумом та скорботою висловлюємо співчуття рідним, друзям, колегам та глядачам. Неймовірно важко усвідомлювати втрату такої молодої, позитивної, відкритої людини. Для колективу театру це величезна та непоправна втрата. Світла пам'ять про Марію назавжди залишиться в наших серцях..." - колектив Харківського академічного театру музичної комедії.

Сотні коментарів... Лише теплі слова спогадів і біль, невиразний біль...Новинний портал GX приєднується до слів співчуття рідним та близьким Марії Холодної! Світла пам'ять!

Фото, відео та матеріал: ХАТМК, Алла Прихожаєва, GX, Наталія Бойченко, Елеонора Джулік, Наталія Коваль, Сергій Володарський

Читайте також: