Мрійники з Харкова не припиняють дивувати світ (фото)

836
Навіть у далекій Японії тепер знають про День вишиванки.

Вже третій рік в Україні триває повномасштабна війна... Безмежність допомоги світу можна оцінити за географією країн, в яких опинилися та отримали прихисток наші співвітчизники: Польща, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Ірландія, Норвегія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія, Румунія, Болгарія, Швеція, Швейцарія, Греція, Австралія, Австрія, Бельгія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, США, Колумбія, Португалія, Словенія, Фінляндія та інші. Майже весь світ постав проти країни-агресорки росії...

Розповідаючи в планетарії дітям та дорослим Харкова про безмежний Всесвіт, Олена Земляченко навіть не могла уявити, що їй доведеться відправитися у далекі мандри. Так склалося, що харків'янка знайшла прихисток і роботу за фахом у далекій Японії (наразі у місті Adachi-ku, Tokyo, Japan). Люди країни "Вранішнього Сонця" повні честі та відваги - вони відкрили свої серця та домівки нам, українцям, а дехто навіть залишив батьківщину і приїхав в Україну, щоб допомогти людям (читайте в новині GX про відважного Фумінорі Цучико).

І ось до Харкова долетіла нова звістка від Олени Земляченко. Чарівна харків'янка і справжній фахівець своєї справи вирішила нагадати про своїх земляків і  зробила справжнє космічне шоу, яке познайомить Японію і увесь світ з нашим національним святом - Днем вишиванки (як його святкували цьогоріч в Харкові - у новині GX).

Адже ще й досі стрічки соцмереж повні світлин з усміхненими українцями у вишиванках...

"Зі святом, рідненькі, з днем Вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всім. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи! – з любов'ю написала Олена в своєму пості-запрошенні. – В День Вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все! Вже в цю неділю (19 травня) відбудеться нова програма в планетарії міста Токіо. Вона присвячена українській вишивці, тому приходьте обов‘язково! Програма відбудеться двома мовами: українською та японською. Двома мовами говоритиму я!"Програма безкоштовна для всіх, хто завітає на неї в Токіо 19 травня о 17.30.Нагадаємо, за час, проведений в Японії, Олена не лише побачила країну та доторкнулася до її вікових знань (родина Олени побувала у Токійському університеті), а ще й розповіла і показала на що спроможні українці (подробиці в новині GX).

Дякуємо усім, хто допомагає Україні та українцям! Пишаємося нашими захисниками та співвітчизниками, які довели світу, що українці незламна нація! Разом ми сильні! Україна переможе! Наші талановиті земляки повернуться до дому і відбудують рідну країну!

Фото та матеріали: архів Олени Земляченко

 

Читайте також: