Японець, який жив у харківському метро, знову вразив українців своєю добротою (фото, відео)

3009
Обличчя та ім'я Фумінорі Цучико харків'янам відоме ще з 2022 року. До нього приходять просто сказати - ARIGATÔ! Справжній самурай не перестає дивувати українців.

Чужої біди не буває - так вирішив для себе 75-річний японець Фумінорі Цучико, коли у запеклі часи війни вирушив в Україну. Сюжети про сміливого волонтера з Японії, який спочатку жив у харківській підземці, а потім годував харків'ян у метро, неодноразово виходили на українському телебаченні. Тож було справедливо у День вдячності волонтерам відзняти сюжет про те, чим зараз займається Фумінорі Цучико... А він знову здивував глибиною свого внутрішнього світу та щирої доброти - відкрив безкоштовне кафе "FuMi Caffe" на Салтівці, яка постраждала більш за усі райони міста. Місце обрав невипадково, орендував приміщення на ринку біля метро «Героїв праці», адже саме на цій станції він жив і почав свій волонтерський шлях в Харкові. Кухарів та робітниць залу знайшов таких само як і він - доброзичливих і терплячих, адже не усі гості вміють бути ввічливими...

"Після сюжету на телебаченні у нас справжній аншлаг. Репортери й просто вдячні люди йдуть і йдуть", - розповіла Наталя, помічниця Фумінорі. 

От і цього дня, 21 квітня, журналістка GX опинилася у кафе разом із знімальною групою з Польщі.Дівчата поспішали нагодувати усіх, хто завітав до них цього дня.

Але знайшли хвилиночку, щоб розповісти читачам GX, чим сьогодні пригощали у FuMi Caffe.

  

Гості смакували суп, рис з овочами, солоні огірки та помідори, компот з сухофруктів і пряники. "Все дуже смачно. Дякуємо!" - прокоментували GX вдячні харків'яни.

Режим роботи кафе: з 12.00 до 15.00 - саме обідні години.

Безкорисний порив Фумінорі фінансово підтримують благодійники та небайдужі співвітчизники.

Окремо хочеться розповісти про вбрання кафе - це позитивні малюнки дітей з України та Японії, картини про Україну і надію на перемогу. 

У закладі багато цікавинок для юних відвідувачів - іграшки та смаколики від дідуся Фумінорі і його друзів. Справжньому самураю вже 75 років, але йому ніхто не вірить - бо очі молоді та веселі, а його справи до снаги лише сильним духом та тілом.


До сліз розчулили гості пана Цучико. Він був зайнятий своїми щоденними клопотами, аж раптом до кафе завітав юнак і попросив пана Фумінорі на хвилинку приділити йому увагу, щоб просто сказати "ARIGATÔ" ("Дякую!")!

Ми теж приєдналися до слів вдячності мужній людині, а ще показали, де опублікують світлини. "О, Фейсбук! GX! "ARIGATÔ!" ("Дякую!"), - посміхнувся і потиснув руку журналістці пан Цучико. А ще підняв палець угору в знак віри в перемогу України!""Він такий тендітний на вигляд, але дуже сильний духовно. Він одразу стає рідним! Ми навіть сфотографувалися на пам'ять! він сміявся і ми обмінювалися словами подяки. Довгих та щасливих років життя Вам, пан Фумінорі. Маю надію завітати до Вас на день Перемоги!" - поділилася журналістка GX Наталія Бойченко.Фото та відео:  GX, Наталія Бойченко.

Читайте також: