Малих донатів не буває. Син харківського фронтовика предав військовим тепловізор і продовжив збір коштів (відео)

967
«GX» продовжує відстежувати історію харківського студента-волонтера Вадима Мірошниченка, який збирає кошти для військового підрозділу, де служить його батько.

Практично з нуля, не маючи жодного донатського досвіду, студент замахнувся на 325 тисяч гривень – щоб придбати дрон, тепловізор і прилад нічного бачення. Це прохання батька та його командира. І хлопець дав слово, що доведе почату справу до кінця.

Завдяки підтримці небайдужих людей, які перераховували від шести до кількох тисяч гривень, Вадим уже зібрав першу необхідну суму - понад 60 000 грн. Він витратив їх на тепловізор і передав батькові.

Наразі залишилося зібрати 262 000 грн, щоб придбати дрон і прилад нічного бачення. Вадим влаштувався на роботу, аби перераховувати власні кошти на потреби ЗСУ.  Однак йому, як і раніше, дуже потрібна підтримка і кожна гривня, яка наближає його до мети, а країну до Перемоги.

«Я дуже вдячний кожній людині, яка в мене повірила і підтримала», - каже Вадим, запевнивши, що маленьких пожертв не буває. За його словами, більшість зібраної суми  набігла за рахунок донатів з 6, 10, 50 гривень.

«Дякую усім, хто допомагає. Маю велике бажання закрити збір коштів якомога швидше, щоб зберегти життя і батька, і бійців, які разом з ним виконують бойові завдання. Для нас дуже важлива кожна гривня: і шість, і п’ятдесят гривень наближають збір грошей до кінця», - каже п’ятикурсник.

Підтримати студента-волонтера можна, надіславши кошти на рахунок: https://send.monobank.ua/jar/2FMeWT9hMn, або на банківську картку: 5375 4112 0333 0415

Нагадаємо, батько Вадима Мірошниченка пішов на фронт добровольцем у вересні минулого року, коли українські бійці визволяли від окупантів міста і села Харківщини. На прохання батька і його командира Вадим наприкінці січня розпочав терміновий збір коштів на тепловізор, дрон і прилад нічного бачення.

Галина Половик

Читайте також: