Традиційний святковий пиріг. Перший в Україні приватний виш відсвяткував день народження (фото, відео)

1113
Цей заклад вищої освіти — справжня родина, яка попри війну дарує путівки у світле майбутнє своїм випускникам.

Вітаємо! Пишаємось! Віримо у краще!

В цей день, 29 травня, відзначає свій день народження перший в Україні приватний виш – Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія".

Сьогодні в ХГУ НУА був традиційний святковий пиріг!

Саме в цей день, 29 травня, в 1991 році відбулася установча конференція щодо створення громадської організації «Народна українська академія». Її першим ректором стала доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Валентина Іларіонівна Астахова.

Історія навчального закладу починалася з перших трьох класів економіко-правової школи (СЕПШ) та Дитячої недільної школи (пізніше – школа раннього розвитку) для дітей 4–6 років, відкритих восени 1991 року.

Сьогодні НУА – це єдиний в Україні навчально-науковий комплекс, який завершив багаторічний соціальний експеримент із становлення авторської моделі безперервної освіти. Університет входить до першої десятки кращих приватних навчальних закладів України та оцінюється як один із провідних вишів в українській національній системі освіти.

ХГУ НУА є членом Міжнародної асоціації університетів, одним із учасників підписання Великої Хартії університетів світу.

27 університетів світу співпрацюють із харківським НУА.

До війни у святковий день, 29 травня, в університеті завжди було багатолюдно, урочисто та яскраво. Цього року попри вибухи та сирени традиції було збережено... Віримо, що до Дня Перемоги України колектив Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" влаштує справжнє свято!

Нагадаємо, 17 квітня 2022 року рашисти "звільнили" НУА від одного корпусу... Боляче... Але ми віримо, що виш відбудується і буде кращим за колишній! Ми ще не раз почуємо про його випускників та педагогів, про багато їхніх досягнень неодноразово писав, як от і про ювілей у 2021 році!

Більше фото у альбомі на фейсбук-сторінці:Фото, відео та матеріал: GX, Вікторія Маренич, Наталія Бойченко, ХГУ НУА

Читайте також: