У харківського "Металіста" - новий головний тренер

16961

Андрія Аніщенка призначено головним тренером футбольного клубу «Металіст». Про це повідомили у медіадепартменті клубу.

Тренерського складу також увійшов Руслан Фомін, який проведе свій другий сезон в тренерському штабі жовто-синіх. Окрім нього, призначення до першої команди отримали Вадим Харченко, Іван Панчишин та тренер голкіперів Олександр Горяінов. Усі троє в минулому сезоні успішно працювали з «Металістом» U19.

Нагадаємо, Періца Огнєнович, який виконував обовʼязки головного тренера «Металіста», припинив співпрацю з клубом за сімейними обставинами. 

Довідка. Андрій Аніщенко народився у Харкові й у рідному місті розпочав футбольний шлях. Його перший клуб — місцевий «Олімпік», що був правонаступником добре відомого харківського «Маяку».

Виступаючи на позиції центрального захисника, Аніщенко побував і в інших українських клубах — херсонській «Таврії», миколаївській «Артанії», харківських «Арсеналі» й «Геліосі».

У сезоні 1996/97 футболіст захищав кольори «Металіста», а найдовший відрізок його кар’єри (109 матчів з 1997 по 2003 роки) прийшовся на виступ у складі криворізького «Кривбасу». Разом з цим клубом двічі ставав бронзовим призером чемпіонату України.

Завершивши у 2008 році кар’єру гравця, Андрій Аніщенко розпочав тренерську діяльність. З 2011-го успішно керував тренерським штабом молодіжного складу «Металіста».

У 2019 році очолив Академію футболу «Металіст», а з виходом жовто-синіх до УПЛ Андрій Анатолійович став старшим тренером «Металіста» U19.

З березня 2023 року входив у тренерський штаб першої команди.

Читайте також: