«Металіст» здобув другу перемогу в новому сезоні УПЛ

13584

Харківський «Металіст» здобув другу перемогу в Український прем’єр-лізі, здолавши у третьому турі ФК «Олександрія». Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

Харків'яни грали пропустили першими, потім досить швидко відігралися, але грали в меншості з 35-ї хвилини після вилучення Богдана Пороха. Саме у меншості «Металіст» зумів забити двічі у другому таймі.

Олександрія - Металіст - 1:3 (1:1)

Голи: 1:0 - Калітвінцев (11), 1:1 - Панасенко (21), 1:2 - Прядун (64), 1:3 - Мизюк (72).

Олександрія: Білик, Бабогло, Калітвінцев, Третьяков(Кожушко 31), Мірошніченко, Волошин(Авагімян 46), Білошевський, Демченко, Цуріков, Рибалка(Дришлюк 74), Кобзар(Костишин 46, Костишин 79)

Металіст: Рибка, Романюк, Порох, Мизюк, Каплієнко, Ралюченко, Панасенко(Шопін 90+2), Танковський, Підлепенець(Книш 69), Коркішко, Прядун(Рязанцев 82)

Жовті картки: Панасенко 12, Костишин 61, Цуріков 87

Червона картка: Порох 35