Зимові дива у підземеллях Харкова (фото)

1752
У Харкові, де через війну закриті театри і концертні зали, артисти продовжують виходити на сцени у підземеллях міста.

В одному із таких «воєнних театрів» минулими вихідними відбувся благодійний казковий концерт «Зимові дива». Його організували Харківський національний університет мистецтв ім. Котляревського спільно з Малим театром маріонеток і Фондом громади Харкова «Толока». 

Для дітей та їхніх батьків з багатодітних родин, серед яких багато переселенців, зимові дива творили акторка Малого театру маріонеток і викладачка Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревського Таїсія Акжитова у виставі «Що сталося з Оленятком», а також музиканти студентського симфонічного оркестру цього ж вишу.

Добра казка і жива класична музика дарували дітям і дорослим щасливі миті причетності до дивовижного дійства, додавали настрою, снаги, посмішок і віри, що у житті добро також візьме верх над злом.  

«Ми слухали, рухались, перетворювали диригента в соліста і навпаки, сміялись, зачаровували оркестрантів, а потім стали одним великим оркестром. На то й свята, щоб дарувати дива», - написала на своїй сторінці facebook одна з ініціаторів новорічно-різдвяного проєкту, доктор мистецтвознавства, професорка ХНУМ ім. Котляревського Юлія Ніколаєвська. 

А ще на дітлахів чекали подарунки — книги та альбоми від Групи компаній «Фактор». Солодощі, іграшки та канцтовари харківських дітей зібрали та передали учні та учителі тернопільської школі  №10, які напередодні провели акцію «Миколайчик крокує від Тернополя до Харкова».

 

Марія Купрієнко

Фото: Фонд громади "Толока"

 

Читайте також: