Романтичний рекорд планують встановити у Харкові

1538

Однією з головних цінностей ТРЦ «Французький бульвар» є кохання. Саме воно відіграє велику роль у нашому житті. Для більшості людей кохання – це почуття, яке надихає на подвиги, творчість та неординарні вчинки. Мільйони людей намагаються віднайти формулу кохання. Хтось чекає появи справжньої любові, затамувавши подих, дехто активно шукає її все своє життя, а є щасливці, яким вже поталанило віднайти свою половинку.

Щоб привернути увагу відвідувачів до його важливості, ТРЦ «Французький бульвар» кожен рік яскраво і масштабно святкує День Святого Валентина або День закоханих.

Саме тому і в цьому році ТРЦ «Французький бульвар» підготував для своїх гостей багато подарунків та чудову програму. У Вас є унікальна можливість дізнатись закони тяжіння один до одного, дослідити ту саму хімічну реакцію, яку любов викликає в організмі і головне - вивести формулу кохання та довести її теорему.   

Кульмінацією свята стане встановлення Національного рекорду України на найбільшу піньяту. Піньята матиме форму серця та своїм розміром досягатиме 28 кв.м.

Тож, поспішайте у найбільш романтичний день року, 14 лютого у ТРЦ «Французький бульвар» щоб долучитись до процесу встановлення нового Рекорду України. Це буде видовищно.

Читайте также: