Незламний Харків причепурився до свят (фото, відео)

1461
Уже зовсім скоро - Різдво та Новий рік. Навіть під час війни місто не припиняє дивувати харків'ян.

До кінця року залишилося 20 днів. Кожен українець готує заповітні бажання — Миру та Перемоги! 

Наш любий Харків - понівечений обстрілами, але незламний! Він завжди вмів дивувати...Навіть під час війни він не припиняє це робити! Поряд з металевими їжаками та згорілими внаслідок обстрілів машинами, які й досі стоять на Північній Салтівці, діти радіють зимі та снігу - катаються з гірки, малюють рідну домівку та ліплять сніговиків.Сніговики (мама, папа, синочок, бабуся та зайка) - усі поряд і разом. Але ж наразі у юного майстра снігових скульптур, Владика, батьки за сотні кілометрів від нього...Та й будиночок мрії на роботі Дарини — веселий, засніжений та з димком від пічки, а не на руїнах від обстрілів...Віримо! Україна переможе! Родини знову будуть разом! А поки що рідне місто дарує казку...

На вулицях лад наводять комунальники.

Крамниці, магазини та кав'ярні дивують харків'ян прикрасами до новорічних свят. Серед інсталяцій: ялинки, зимові чарівники, сніговики, різноманітні іграшки, янголи, символи нового року - дракони (до речі, навіть на авто) та ще багато всього. 

Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці GX. 

А харківські митці дарують рідному місту свої таланти - на радість харків'янам лунають святкові пісні.

Нагадаємо, в метрополітені вже на 6 з 7 станцій сяють новорічні вогні.А ще художниця Карина Жернова подарувала святкові картини на дзеркалах.

А на прилавках магазинів дарують радість дітям новорічні прикраси, створені майстрами склодувами, і не тільки...І все це можливо завдяки нашим захисникам! Вони усе бачать і радіють, що мають змогу дарувати дітям мирні хвилини!Дякуємо! Янгола-охоронця вам і щира молитва від кожного українця!

Фото: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: