Казкове задзеркалля до зимових свят з'явилося в центрі Харкова (фото)

1527
Справжня чарівниця Карина Жернова створила нову серію картин на дзеркалах.


Вже стало доброю традицією, що художниця Карина Жернова до святкових подій створює нові картини на дзеркалах у ТЦ "Нікольський". Ось і зимова серія вже чекає на гостей на різних поверхах торгового центру.

Мабуть, кожна дитина мріяла разом з дівчинкою Алісою потрапити у захопливий світ Задзеркалля. Зимові свята саме той час, коли казки оживають.

На одному з "дзеркальних порталів" вже чекає символ нового року - Зелений Дракон.

А ви знали? Дракон є одним із наймогутніших та найшанованіших символів у країнах Азії – це втілення імператорської влади та чоловічого початку Янь, яке дарує владу над світом і заряджає людей енергією. Східна астрологія вважає, що прийдешній рік Зеленого дерев'яного Дракона, який стартує 10 лютого 2024-го, буде одним із найуспішніших. Адже цей покровитель відомий своєю збалансованістю та спокоєм, але водночас харизматичною природою, яка поєднує в собі дух землі та неба. він вміє ладити з усіма знаками гороскопу.

На дзеркалах є ще один зелений персонаж - Грінч, якій стане довподоби тим, хто не любить свята.

Грінч являє собою покритого зеленою шерстю антропоморфного персонажа, що живе на самоті на вершині гори. Звідти він спостерігає за веселими жителями казкового містечка. Він зневажає різдвяний сезон і передсвяткову метушню; більш того, його дратує щастя інших, оскільки сам Грінч отримує задоволення від того, що псує всім настрій. Напередодні Різдва, переодягнувшись у костюм Санта-Клауса, він пробирається в будинки жителів міста, щоб вкрасти святкові прикраси та подарунки... Тож будьте обережні...

Серед святкових малюнків є істота, яка за Кораном була створена з вогню, що не має диму, - це джин. 

Вони мають повітряні чи вогняні тіла, здатні приймати будь-яку личину, виконувати складні роботи та бажання, але з ними треба бути уважними, бо можуть надурити.

Полярна сова, вкриє вас білосніжним крилом і додасть снігу у ваше селфі. 

А чарівний олень стрілою помчить у білу зимову казку...

Дякуємо митцю за нові цікаві картини. Поринемо разом у мрії! А ось бажання до усіх чарівників у нас одне - перемоги та миру Україні та світу!

Фото та матеріал: Наталія Бойченко, архів Карини Жернової, відкриті джерела

Читайте також: