"Нам треба час перемолоти всю цю мерзоту". Чи може бути новий наступ на Харків (відео)

2018

На сьогодні Харківська область майже повністю деокупована – залишилося звільнити менше 2% території. Проте через сусідство регіону з росією загроза нового наступу агресора зберігається постійно. Тому ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій. Про це заявив голова Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв'ю 24 каналу, коментуючи інформацію про спробу наступу росіян на Харківщині 19 жовтня 2022 року.

«Хочу сказати, що це війна, і те, що стосується військових дій з боку противника, ми все це відстежуємо, аналізуємо. Наші ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій. Єдине, що коли вони збирають тисячі і відправляють на смерть до нашої країни, то нам треба час перемолоти всю цю мерзоту, яка суне на нашу територію. Це не може бути за день чи два», – зазначив Данілов.

За його словами, необхідно набратися терпіння.

«Наголошую – треба набратися терпіння. Все, що сюди прийде – піде звідси за власним бажанням або в іншому вигляді. Так вже зробили понад 60 тисяч росіян з 24 лютого», – зазначив глава РНБО.

У свою чергу, голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов заявив, що, враховуючи плани росії щодо Харкова і області, в регіоні продовжують зміцнювати оборонні лінії.

«Ми вибудовуємо ці три лінії оборони шляхом побудови нових фортифікаційних та оборонних споруд, за фактом уже на кордоні з рф. І ми це чітко розуміємо, для нас це дуже важливо – ворог не втратив своїх планів щодо Харкова, Харківської області, ми маємо зробити все, щоб допомогти нашим військовим цю лінію фронту, як мінімум, утримати там, де у нас Харківська область межує із сусідніми Луганською, Донецькою областями», – сказав Синєгубов 20 жовтня під час брифінгу.

На ці оборонні заходи Харківщина отримала з державного бюджету додаткові 300 млн грн, які уряд виділив Харківщині на початку жовтня.

 

 

Галина Половик

Читайте також: