На Харківщині припиняють приймати заявки на виплати. Скільки днів залишилося, щоб зареєструватися

1770

На Харківщині припиняють реєстрацію на виплати від ООН. Про це повідомила "Суспільному" представниця фонду "Право на захист" Марина Орехова.

За її словами, близько 22,5 тис. жителів Харківської області подали заявки на допомогу від ООН, а з 16 грудня благодійний фонд, який приймав звернення, припиняє роботу.

"З вересня по грудень наші мобільні реєстратори працювали з Лозівською, Близнюківською, Сахновщинською, Краснокутською, Красноградською, Валківською, Коломацькою, Нововодолазькою, Солоницівською громадою. На сьогодні, не зважаючи на постійні тривоги та відключення світла, ми зареєстрували близько 4500 людей у ЦНАПі та 18000 по Харківській області", — сказала Орехова.

Цього тижня до 16 грудня включно приймаються заявки щодо попереднього запису через електронну чергу і лише у ЦНАПі.

"Після 16 грудня хоч і не працюватимуть реєстраційні пункти, наша робота та робота партнера продовжиться. ООН продовжить надавати виплати, а також розглядати заявки, які з якихось причин "зависли", - розповіла представник фонду.

Вона також повідомила, що якщо через два місяці з моменту реєстрації гроші не надійшли, людині треба звернутися на гарячу лінію ООН (будні, з 9:00 до 18:00) за номером 0 800 307 711 та перевірити коректність даних у заявці.

Зазначимо, що допомога, яку можна було отримати за цією програмою ООН, становила 2 220 грн на одну особу та виплачувалася до 6 місяців.

Нагадаємо, з 14 жовтня, у ЦНАП Харкова розпочався прийом заявок на отримання грошової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Йдеться про щомісячні виплати протягом 3 місяців по 2 220 грн на особу.Детальна інформація про грошову допомогу - на сайті БФ «Право на захист».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Читайте також: