Голос харків'янки дарує надію дітям. Нью-Йорк підтримає Харків (фото, відео)

7752
Заслужена артистка України Вікторія Вєннікова поділилася з журналістами GX своєю любов'ю до міста-героя Харкова, а також розповіла про свій внесок у відновлення України та підтримку її дітей.


Не дарма українських жінок називають берегинями, адже для них на першому місці рідна домівка та діти. Саме підтримкою українських дітей з перших днів війни опікується заслужена артистка України Вікторія Вєннікова. І зупинятися вона не планує (подробиці у відео та у новині GX). Вже завтра Україна разом з усім світом відзначить Міжнародний день захисту дітей. Наразі це така болюча тема для нашої країни - йде 462 день повномасштабної війни з росією, гинуть дорослі, рф вбиває та калічить дітей.

"Станом на 462 день війни країна-терорист росія вбила 483 дитини, саме вбила, - наголосив Президент України Володимир Зеленський. - Майже 1000 маленьких українців скалічені. 19500 - вважаються депортованими".

Про цю болючу тему журналісти GX поспілкувалися з нашою землячкою, яка з перших днів війни беззупинно підтримує рідне місто. Але спочатку трохи спогадів та подробиць про минулі важкі для країни дні і підтримку від співачки. Вікторія Вєннікова з перших днів тримає культурний фронт, заробляючи кошти на благодійних виступах за кордоном, а ще не втрачає зв'язок з Харковом.

Нагадаємо, її голос здолав тисячі кілометрів і доніс привітання з Днем Харкова минулого року. 

"Я зараз в Нью -Йорку... завтра концерт. Все заради Перемоги! Але мої думки сьогодні про Харків! Зі святом!"  - такими словами розділила щасливу мить з земляками Вікторія Вєннікова.


А ще, заслужена артистка України Вікторія Вєннікова не тільки зуміла зібрати гроші для ЗСУ та дітей України за допомогою благодійного концерту в Нью-Йорку, але й подарувала нове життя відомій композиції про Харків"Поки пісню писали... не могла доспівати до кінця... весь час на сльози зривалася. Люблю своє місто, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі... і харків'ян люблю! Тому й текст такий: "Харків - ти надія моя і любов"", - з великим сумом розповідала Вікторія.


До речі, за того часу, як Вікторія почала працювати над проєктом у Нью-Йорку, її мета - зібрати близько 40000 доларів на відновлення дитячих спортивних шкіл України - крок за кроком втілюється у життя. 


Не забула про юних харків'ян Вікторія і напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Вона розповіла GX подробиці своєї діяльності у ці дні та плани на нові благодійні заходи.

"Друзі, мої вітання. Перебуваючи у Нью-Йорку та підтримуючи благодійні заходи спрямовані на відновлення України, звернулася до 137 відділу Союзу українок Америки, з проханням організувати благодійний захід на підтримку проєкту, метою якого є створення кімнат психологічної реабілітації для дітей міста Харкова", - поділилася першими визначними кроками нового проєкту Вікторія.Саме Союз українок Америки протягом ста років підтримує, створює та розвиває освітньо-культурні проєкти, що відкривають і показують світу незламний дух українського народу, надає гуманітарну допомогу та підтримку українцям по всьому світу.

"Тож 2 червня в Нью-Йорку, 4 червня в Монтклер (Нью-Джерсі) на доброчинному вечорі «Blend Of Trend» в рамках п’ятого щорічного параду української моди – Ukrainian Fashion Show, де будуть представлені колекції відомих українських брендів в етно, бізнес, повсякденному (casual), модерному стилях глядачі, почують мирові хіти та чудові українські пісні у моєму виконанні, - розповіла про нові можливості зробити ще крок до перемоги й про свій внесок у новий проєкт харків'янка. - Під час заходу буде зібрано кошти на підтримку проєкту «Баланс» для дітей міста Харкова в рамках співпраці з благодійним фондом «Добрі вчинки разом»".Тож 2 і 4 червня Нью-Йорк і Нью-Джерсі будуть підтримувати Харків! Дякуємо! Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото, відео та матеріал: архів Вікторії Вєннікової.  

Читайте також: