Солодка мрія оселилася в харківській майстерні (фото, відео)

864
Казковий замок став фортецею.


Здається, новинний портал GX та Майстерня карамелі завжди разом. Ми маємо багато спільних солодких і чарівних спогадів. Усі свята в мирні часи ми разом дарували радість харків'янам.

Керівник закладу Андрій Ніколаєнко з перших днів мріяв, щоб локації зі справжніми солодощами, які родом зі Львова, були у кожному куточку Харкова. Але спочатку мрію похитнула пандемія... А потім почалася війна... Казковий замок Майстерні карамелі став справжньою фортецею та оплотом для волонтерів в справі допомоги нашим захисникам. З перших днів війни не припиняється збір коштів на вкрай важливі речі для воїнів ЗСУ. Ось і зараз, у свята, кожен смаколик з майстерні не лише подарує радість вашій дитині, а й на крок наблизить перемогу — бо кошти підуть на добрі справи задля наших захисників.

Майстерня навіть у важкі часи зустрічає ялинкою і солодощами власного виробництва: льодяники-ялинки. зимові чарівники, дракончики, святкові чарівні палички, а ще шоколад. шербет, ірис, желейні кульки з квітами, і ще багато чого до нового року. Ще тут є місце, де зігрітися і випити кави, але в першу чергу увагу привертають патріотичні куточки фортеці у серці Харкова.Адже разом ми сильні! Україна переможе! Хай кожен дарунок до свят несе допомогу ЗСУ!Наостанок трохи світла, нагадаємо казковий дарунок до Різдва, який отримала наша читачка - юна зірочка - Віталіна Бессонова. Вона не лише отримала солодощі. а ще й завдяки батькам стала чарвницею у власному відеоклипі до свята, який знімался в майстерні і не тільки. 


Журналістка GX знімала творчий процес.

А потім усі бажаючи мали змогу побачити Різдвяну казку.
Більше фото з майстерні в альбомі на офіційній фейсбук-сторінці GX.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: