Харків'янка у Словаччині піднялась на ратушу та заспівала (фото, відео)

1687
Українці та мешканці міста Банська Бистриця разом відгукнулися на заклик співачки з України.

Багато хто з талановитих харків'ян мандрує світом з місією підтримки України, дякуючи за добрі вчинки заради нашої країни. Наша землячка Ася Анциферова поділилася подробицями випадку в Словаччині, який розчулив її в наші дні, коли кожен голос "За Україну" важливий як ніколи раніше.

"З групою волонтерів та представників різних українських фондів я їздила до Словаччини на волонтерську зустріч та обмін досвідом. Одного дня нам організували екскурсію в місто Банська Бистриця, - почала свою історію Ася. - Там мешкає багато українських сімей, які вимушено покинули Батьківщину. Ми завітали до молодого підприємця з міста Миколаєва, який зараз готує пиво для словаків. Екскурсоводом також була дівчина з України. Коли ми відвідували Ратушу і милувалися Карпатами з боку Словаччини, почали розмовляти й розповідати про себе і чим займалися на Батьківщині".Ася розповіла, що приїхала з Харкова, де співала у Театрі Народної музики України "Обереги". Харків'янці запропонували перевірити акустику і заспівати щось з українського репертуару.

"Людей на центральній площі було небагато, але коли після приспіву пісні "У полі калина"(Ніни Матвієнко) я промовила "Слава Україні!", несподівано, досить багато як для іншої держави людей відповіли: "ГЕРОЯМ Слава!". Це немов підтримка українців, які зараз далеко від домівок, а у когось і зовсім їх нема, а є лише Україна в серці", - підсумувала свою цікаву розповідь Ася.

Відео можна переглянути за посиланням.

Віримо в Бога та ЗСУ! Україна переможе! Всі наші земляки повернуться до своїх домівок. Все буде Україна! 

Фото, відео та матеріал: Ася Анциферова

Читайте також: