Харківський університет отримав освітній Оскар

754

Програма Харківського політеху з підготовки IT-фахівців Innovation Campus посіла друге місце на міжнародному конкурсі QS-Wharton Reimagine Education Awards 2022 з-поміж більш як тисячі учасників з 70 країн світу. Про це повідомили у пресслужбі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ")

Зазначається, що в конкурсі взяли участь понад 1200 робіт від компаній, інститутів та інших організацій із 70 країн світу. НТУ "ХПІ" став єдиним закладом вищої освіти України, який був представлений на конкурсі.

"У 2022 році міжнародний конкурс QS-Wharton Reimagine Education Awards проходив у 18-ти основних категоріях (штучний інтелект, віртуальна та доповнена реальність, освітні програми, працездатність та інші). Конкурс тривав вісім місяців, протягом цього часу понад триста міжнародних суддів-експертів, які працюють у сфері освіти та інших галузях, оцінювали проєкти учасників. Ідеї, які відображали інноваційність, ефективність та унікальність, були відібрані у шорт-лист премії. Попри війну ХПІ отримав освітній Оскар!" - йдеться у повідомленні вишу.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Читайте також: