Станцію метро видозмінили в Харкові (фото, відео)

2835
Робітники Центрального парку відзвітували про свою роботу на одній із станцій метро.

Кожен, хто пережив відключення світла під час війни, радіє світлу. Трохи моторошно було спостерігати станцію метро "Університет" у темряві, навіть ялинка не розраджувала.

Нагадаємо, після встановлення головної новорічної ялинки Харкова та перевірки святкової ілюмінації станція поринула у темряву, щоб диво було збережено до свят (докладніше у новині GX).Але, схоже, чарівники закінчили працювати та подарували людям яскраве світло вогників та новорічну ялинку у всій красі. "Наші співробітники витратили на оздоблення три ночі. Усі декорації — ті, що до війни прикрашали алеї Центрального парку. Тепер тішитимуть відвідувачів метро", - підкреслили на офіційній сторінці Центрального парку Харкова.

Минулого року станція "Університет" також була яскраво прикрашена.Цього року, окрім "Наукової" та "Університету",  почали наводити красу до Нового року на станції метро “Історичний музей”.Ось так виглядала головна інсталяція  “Історичного музею” минулого року.Нагадаємо, за цього року три тижні до початку зими працівники Центрального парку почали прикрашати до новорічних свят першу з п'яти запланованих станцій метро. Перші прикраси з'явились на станції "Наукова".

Штучні ялинові гілки та різнобарвні гірлянди виросли на колонах. 

А самі колони теж обвили дротами з ліхтариками.

Розпорядники урочистостей обіцяють до початку грудня прикрасити 5 станцій підземки. 

Нагадаємо, минулого року були прикрашені такі станції метро: "Університет", "Історичний музей" і "Південний вокзал".

Більше торішніх святкових фото та відео — на Фейсбук-сторінці GX.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, Центральний парк

 

Сергій Бражник

Читайте також: