У Харкові відбудеться знайомство з англійським королем

1643
Колектив ХДНБ ім. В. Г. Короленка запрошує на творчу зустріч з Ігорем Мацкевичем.


Хотіли б ви хоча б подумки опинитися в Англії ХVІ століття і познайомитися з представником династії Стюартів, королем Шотландії Яковом VІ та Англії Яковом І, який ініціював процес їх об’єднання у могутню Велику Британію?

Якщо так, то саме для вас запрошення на творчу зустріч з Ігорем Мацкевичем, письменником та журналістом, перекладачем історичного роману польського автора Єжі Лімона «Молот для поетів, або Хроніка відрубаних голів», яка відбудеться 22 листопада о 13.00 у ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

Кожен, хто завітає, почує не просто розповідь про інтриги, змови, страти, конспірологію, шпигунство, ксенофобію, але й дізнаєтеся про головну детективну інтригу роману — пошуки автора антимонархічного пасквіля, який боляче зачепив честолюбного Якова.

Книга базується на численних історичних джерелах і є першою спробою представити українському читачеві досі невідомого йому, але дуже цікавого польського автора — вченого та письменника, шекспірознавця, засновника Шекспірівського театру в Гданську Єжі Лімона.

Автора найкращого та найоригінальнішого запитання до перекладача очікує приз. Приходьте, буде неймовірно цікаво!

Нагадаємо, колектив  ХДНБ ім. В. Г. Короленка та гість бібліотеки Ігор Мацкевич чекають на вас  22 листопада о 13.00 за адресою: провулок Короленка, 18.

Телефон для довідок: + 38(096)-353-61-17 (Крутас Олександра Іванівна).