Біль і радість з Харкова додались до сумного спомину (фото, відео)

647
В День пам'яті тварин, які загинули від рук людей, згадаємо злочини рашистів, скоєні в Харкові й не тільки.


Сьогодні - 621-й день кривавої війни, яку розв'язала росія. Кожного дня рашисти обстрілюють і атакують Україну, вбивають людей та тварин, руйнують наші домівки та культурні надбання...

Кожного року 6 листопада, в День пам'яті тварин, які загинули від рук людей, у світі згадують загублені безневинні душі.

З великим сумом відобразила душі загиблих людей та тварин українська художниця Olga Wilson. Вона зобразила сумну історію 485 собак з притулку в Бородянці, де волонтери знайшли живими лише 150... А ще покинутих тваринок — котика, пташку та маленьке щуреня, які так і не дочекалися порятунку...

Жахливо навіть замислитися, скільки живих істот загинуло внаслідок підриву рашистами греблі Каховської гідроелектростанції...

У Харкові теж багато сумних історій пов'язаних зі звірами, але, мабуть, найвідоміша — це геноцид рф стосовно тварин "Фельдман Екопарку".

Світла пам'ять усім загиблим тваринам...

"Навчити дитину не наступати на гусеницю так само важливо для гусениці, як і для дитини", - писав Бредлі Міллар. 
"Мудрість, кохання та співчуття!" -  кажуть, наявність цих почуттів воскрешають душу знову і знову.

Тому в цей день слід згадати і світлі сторони людини. Тих волонетерів, простих людей, що рятували і рятують тварин. А ще розділити радість відкриття нової локації екопарку та відновлення роботи головної частини парку з тваринами до дня хризантем. Повернення до вольєрів старих мешканців і поява нових.До речі, в екопарк вже повернулися лами, верблюди, кози, бики, павичі, левенята, рисі та пуми, каракали, олені, лебеді та гуси, ворони, пугач, мандаринки та качки), бінтуронги, сервал, поні, лелеки та ще багато пухнастих та пернатих біженців парку.Нагадаємо, першого дня війни, 24 лютого, снаряди влучили на територію екопарку. Загинули 2 олені, також численні тварини зазнали поранень.

7 березня 2022 року Екопарк знову обстріляли російські військові. Загинуло 2 людей.

17 березня під час обстрілу Екопарку загинули два орангутани та шимпанзе.

20 березня російські війська вкотре обстріляли Екопарк. Снарядами зруйновано вольєри з благородними оленями. 9 тварин загинули на місці.

В екопарку 5 травня 2022 року бригада рятувальників під час евакуації його мешканців потрапила під обстріл російських військ. Загинув підліток.

До початку 11-го балу хризантем GX готував новину про екопарк "до" і "після" вторгнення рф.

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, екопарк, відкриті джерела

Читайте також: