Пухнаста малеча під час війни дарує позитив харків'янам (фото, відео)

848
Новини з території для тварин.

Під час війни Долина Альпак дарує дітям і дорослим радість і можливість спілкування з тваринами. А ще дивує, як і у мирні часи...

На локації Екопарку з'явився новий мешканець, який одразу захопив увагу відвідувачів, - це чарівне верблюденя.А ще малеча та дорослі радіють маленькій білявій ламі.Своїми першими враженнями поділилися читачі GX.

"Шалено сподобалося. Дуже рада, що екопарк почав відновлюватись. Хоч це і крапля у морі, але початок покладено і це добре. Чекатимемо, коли екопарк відродиться у своїх колишніх обсягах", - розповіла харків'янка Олена.

Малечі поки не обрали ім'я, то ж може ваша пропозиція стане доречною.

Безоплатний автобус возить людей від ст. м. "Держпром" до Долини Альпак та назад тричі на день (у долину - 09.30, 11.15, 13.15, назад - 10.30, 12.30, 15.00, 16.15).

Отже, майже зруйнований екопарк (від обстрілів рашистів загинули тварини та люди, що піклувалися про них) поступово відновлюється (подробиці у новині GX).Нагадаємо, першого дня війни, 24 лютого, снаряди влучили на територію екопарку. Загинули 2 олені, також численні тварини зазнали поранень.

7 березня 2022 року Екопарк знову обстріляли російські військові. Загинуло 2 людей.

17 березня під час обстрілу Екопарку загинули два орангутани та шимпанзе.

20 березня російські війська вкотре обстріляли Екопарк. Снарядами зруйновано вольєри з благородними оленями. 9 тварин загинули на місці.

В екопарку 5 травня 2022 року бригада рятувальників під час евакуації його мешканців потрапила під обстріл російських військ. Загинув підліток.

До початку 11-го балу хризантем GX готував новину про екопарк "до" і "після" вторгнення рф.

Фото та відео: GX


Читайте також: