Вони пережили обстріли, вбивства, переселення та готові знову дарувати радість спілкування (фото, відео)

1164
Працює, рятує, відновлює...

Наслідки війни - вони усюди... Але головне не складати руки, пам'ятати та крокувати далі! Екопарк майже зруйновано (від обстрілів рашистів загинули тварини та люди. що піклувалися про них), але його творці - незламні і готові відтворити все знову... 

Долина Альпак дарує радість і можливість спілкування з тваринами дітям і дорослим.

Є така мудрість: якщо дитина любить тварин, спілкується з ними та піклується про них, то вона виросте доброю, чуйною та не спроможною на зло, бо такі стосунки допомагають дітям розвинути емпатію (ред. - розуміння стосунків, почуттів, психічних станів іншої особи в формі співпереживання).Крім того, спілкування з тваринами знімає стрес, а це сьогодні так потрібно, і не лише дітям... Ви бачили б руки зі смаколиками, простягнуті тваринкам, і радість у очах з обох боків.

В автобусі до долини їхали діти та їхні батьки, молоді люди, сімейні пари (серед яких були люди в формі, яки приїхали додому відпочити), були й поранені хлопці... - всім їм потрібно було трохи світла та добра.

А ще в долині діти мають змогу взяти участь в майстер-класах.

Щодо безпеки - територія перевірена на наявність вибухових пристроїв, а також в долині є укриття, туалети, можна попити води та чаю.

Дуже гостинно - перевірено на собі. Все наповнено любов'ю у прямому та переносному змісті... Тваринки радіють спокою та розмножуються. Навіть піддаєшся настрою і даруєш цілунок мохнатим у відповідь.


Безкоштовний автобус возить від ст. м. "Держпром" до Долини Альпак та назад тричі на день (в долину - 09.30, 11.15, 13.15, назад - 10.30, 12.30, 15.00, 16.15).Щира вдячність за терапію з тваринами під час війни. Бережи Боже і людей, і тварин.

Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці GX.


Нагадаємо, першого дня війни, 24 лютого, снаряди влучили на територію екопарку. Загинули 2 оленя, також численні тварини зазнали поранень.

7 березня 2022 року Екопарк знову обстріляли російські військові. Загинуло 2 людей.

17 березня під час обстрілу Екопарку загинули два орангутани та шимпанзе.

20 березня російські війська вкотре обстріляли Еекопарк. Вибухами зруйнувалися вольєри з благородними оленями. 9 тварин загинули на місці.

В екопарку 5 травня 2022 року під час евакуації його мешканців, бригада рятувальників потрапила під обстріл російських військ. Загинув підліток.

До початку 11-й балу хризантем GX готував новину екопарк "до" і "після" вторгнення рф.

Читайте також: