Всеукраїнську прем’єру знову покажуть в Харкові (фото, відео)

2857
Вже 1 жовтня о 16:00 Kharkiv Music Fest запрошує на онлайн-прем'єру захопливого хореографічного перфомансу "In C", який став однією з найяскравіших подій фестивалю цього року.


До Міжнародного Дня музики  у кожного є шанс поринути онлайн у яскравий вирій подій хореографічного перфомансу "In C". Виконавці хореографічної магії: Юлія Гришина, Юлія Чурсіна, Артем Погорєлов, Іванна Рослик, Анастасія Панасенко, Світлана Вечірка, Даня Сарман, Ольга Дробиш, Юлії Циб, Артем Назарук.

Що таке "In C"? Це твір, який народився в часи пандемії завдяки таланту берлінської хореографки Саші Вальц та музиці Террі Райлі. Танцівники послідовно виконують 53 фігури, повторюючи їх довільну кількість разів, створюючи таким чином унікальну гру ритмів. Ця вистава втілює ідеї свободи, індивідуальності, співпраці та солідарності. Кожне виконання - це новий мистецький досвід, який народжується в момент вистави. 

А ви знали? Саме у Всесвітній день музики, 21 червня, відбулася Всеукраїнська прем’єра цієї яскравої вистави. Захід став передостаннім у рамках щорічного фестивалю Kharkiv Music Fest (докладніше про проєкт у новині GX).

Журналістці пощастило відвідати офлайн прем'єру цього яскравого заходу у Харкові (подробиці за посиланням).

Більше фото та відео з вистави у пості на фейсбук-сторінці GX.Нагадаємо, дарунком від Kharkiv Music Fest до святкування Міжнародного дня музики стане прем’єра цієї яскравої вистави на YouTube-каналі фестивалю 1 жовтня о 16:00. 

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX, Kharkiv Music Fest

Читайте також: