У Харкові створили інструменти перемоги (фото, відео)

6719
Як і обіцяли організатори Kharkiv Art Therapy Days, у Харкові відбулися неймовірні заходи цікаві для дітей і дорослих.


Два дні поспіль в рамках Kharkiv Music Fest тривали заходи, спрямовані на підтримку морального духу мешканців Харкова.

У перший день арттерапії на локації Театрального факультету Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського (Чернишевська, 79) юні майстри створили інструменти перемоги,

Так-так, ми не помилилися... Адже барабан виник в Африці, і саме на барабанах відбивали ритми, вітаючи переможців!

Чарівна пані Ірина Сухленко (педагог та науковець, яка вміло поєднує творчу та просвітницьку діяльність) не лише допомогла юним митцям на майстер-класі створити барабани (та розповіла, як їх прикрасити), а ще й навчила веселої музичної казки.

До речі, саме цього дня проходили останні репетиції арттерапевтичної музичної вистави «Не бійся боятися» (за мотивами твору Юліти Ран «Антистрах» та музикотерапевтичних занять студентів ХНУМ імені І.П.Котляревського) під чуйним наглядом програмної директорки Kharkiv Music Fest Юлії Ніколаєвської.

А вже 10 червня виставу побачили десятки гостей заходу.

В останній день Kharkiv Art Therapy Days на учасників проєкту очікували "Велике Спонтанне Малювання" для дорослих і дітей «Моя внутрішня дитина» (Яна Голубова – соціальний педагог, Харків), а також інтерактивні бібліотерапевтичні читання-презентація коміксу про Пса Патрона (для дітей 6-8 років): читання, малювання, ліплення (Юліта Ран – українська дитяча письменниця, сценаристка, театральна режисерка, Харків).Можна впевнено сказати: "Kharkiv Art Therapy Days - подарував багато позитиву. Це було справжнє свято!"

До речі, на сторінці проєкту можна побачити світлини з міської клінічної дитячої лікарні №16, де була передбачена окрема програма для дітей, які там перебувають (запрошені музичний терапевт Марина Сльот з Одеси та музичний терапевт Найджел Осборн з Шотландії).Дякуємо! Такі заходи підтримують та дарують надію! Ми ще зіграємо на своїх барабанах у День Перемоги України!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, Kharkiv Music Fest, Kharkiv Art Therapy Days, архив Юлії Ніколаєвської

Читайте також: