У Харкові розкажуть дивовижну історію кохання (фото, відео)

3615
Вже цієї суботи, 11 листопада, Харків побачить сценічну версію безсмертної історії кохання за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена.

А ви знали? Цього дня, 6 листопада, в 1997 році постановою Кабінету міністрів України Харківському театру ляльок було надано ім'я Віктора Афанасьєва. Харківський театр було створено у 1935 році. Він є найкращим ляльковим театром в Україні. З 1952 по 1987 роки Харківським ляльковим театром керував саме Віктор Афанасьєв.

Колектив театру попри всі складнощі, пов'язані з війною, дарував свято землякам. Їхні виступи у бомбосховищах та на станціях метро надихали та підтримували харків'ян. А ще під час війни артистами Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва спільно колегами з Львівського театру ляльок було створено "Вертеп" - музичний перформанс-натяк на долю кожного ірода...  

Віримо, як Син Божий на землю прийшов врятувати нас, загинув та воскрес захищаючи людство... Так і Україна не зламається, захищаючи людство, Переможе та Воскресне!Незламний колектив під час війни не припиняє дарувати радість дітям і дорослим.До речі, вже цієї суботи, 11 листопада, о 12.00 та о 16.00 в Art Area ДК (вул. Чернишевська, 13) відбудеться вистава "Стійкий олов'яний солдатик".

А ви знали? Як тільки господарі будинку лягають спати, іграшки з чарівної шафи оживають і як люди починають грати у війну, ходити в гості, танцювати на балах... Вони навіть мають свій театр, де виступають ляльки-актори. І ляльки-глядачі дивляться там улюблені казки. А найбільш дивовижна з них - про кохання стійкого олов'яного Солдатика до прекрасної Балеринки. Це, повірте, дивовижна історія!

Скільки чудес у чарівному світі, що створив Ганс Крістіан Андерсен! Хто, скажімо, не знає знаменитого Оле Лукойє, який нашіптує казки, щоб діти швидше засинали? Та не менш захопливі історії розповідають казкарі Івіді, Ківіді, Клумле та Думле самим лялькам. Так-так, тим лялькам, які живуть в дитячій кімнаті.

Над виставою працювали: режисер – О. Дмітрієва, художник – Н. Денисова, художник з освітлення – Д. Прасолов, композитор - К. Палачова, хореограф – С. Гончарова.

У виставі беруть участь: Антон Глазунов, Олександра Колесніченко, Яків Озеров, Лілія Осєйчук, Сергій Смеречук.

Нагадаємо, вистави театру йдуть в безпечному приміщені Art Area ДК (вул. Чернишевська, 13). Квитки можна придбати перед виставою або на сайті internetbilet.

Наостанок, ще й пропонуємо зазирнути у чарівний світ музею театру ляльок.Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці #GX.Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, театр ляльок, відкриті джерела

Читайте також: