Відомі харків'яни запрошують на цікаву розмову (фото, відео)

2549
Вже завтра, 13 жовтня, відбудеться презентацію артбуку "Жираф Монс. Харківська історія воєнної весни".

Відомі багатьом діячі культури Олег Михайлов, Оксана Дмітрієва, Костянтин Зоркін та Максим Розенфельд запрошують харків'ян на презентацію артбуку "Жираф Монс. Харківська історія воєнної весни".

Це така собі щира розмова про те, що сьогодні відбувається. Але найголовніше те, що ця книжка дарує надію на краще.

Книга створена за мотивами однойменної п'єси Олега Михайлова.

Ця історія про жирафеня, покинуте у зоопарку під час бомбардувань міста. Це щира розмова про те, що сьогодні відбувається, яка дарує надію на краще і переконує, що лихо не триватиме вічно.

Режисеркою вистави є Оксана Дмітрієва, а декорації створив харківський художник Костянтин Зоркін. Саме світлинами декорацій зі спектаклю ілюстровано видання.

Урочиста подія відбудеться 13 жовтня о 16.00 (модератор - Наталка Маринчак). Відвідини події за попередньою реєстрацією за посиланням.

Нагадаємо, яскраву й талановиту головну режисерку Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва Оксану Дмітрієву номінували на премію "Women in Arts. The Resistance 2023" (докладніше у новині GX).

Нагадаємо, колектив театру ляльок попри всі складнощі, пов'язані з війною, дарував свято землякам. Їхні виступи у бомбосховищах та на станціях метро надихали та підтримували харків'ян. А ще під час війни артистами Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва спільно колегами з Львівського театру ляльок було створено "Вертеп" - музичний перформанс-натяк на долю кожного ірода...  

До речі, художник Костянтин Зоркін ніколи не працював у театрі ляльок до доленосної зустрічі з Оксаною Дмітрієвою. Творчість Костянтин пов'язана з деревом - до цього проєкту свої роботи він виготовляв лише для власних виставок. Ось і до створення декорацій "Вертепу" підійшов із любов'ю, як до свого нового дітища...Наостанок, ще й пропонуємо зазирнути у чарівний світ музею театру ляльок.Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці #GX.
Фото та матеріали: GX, Наталія Бойченко, архів Оксани Дмітрієвої та театру ляльок

Читайте також: