Харків'янку номінували на престижну премію (фото, відео)

6171
Головна режисерка Харківського театру ляльок ім. В.Афанасьєва Оксана Дмітрієва претендує на перемогу у премії "Women in Arts. The Resistance 2023".

Кожного року в Україні відзначають особливою премією жінок, які не тільки живуть мистецтвом, а ще й надихають людей довкола. Цьогорічна премія "Women in Arts. The Resistance 2023" вручатиметься за два попередні роки, оскільки 2022-го церемонія нагородження не відбулась через початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. А ще, кожна номінантка робить неабиякий внесок у наближення нашої перемоги.


Вже завтра, 7 березня, на урочистій церемонії нагородження ми дізнаємось імена переможниць в кожній номінації, а також лауреатки “Особливої відзнаки”.

У харків'ян буде змога висловити свої захоплення та повагу головній режисерці Харківського театру ляльок ім. В.Афанасьєва Оксані Дмітрієвій, яка є однією з обраних з номінанток премії. Нагадаємо, колектив Харківського театру ляльок ім. В.Афанасьєва попри всі складнощі, пов'язані з війною, дарував свято землякам. Їхні виступи у бомбосховищах та на станціях метро надихали та підтримували харків'ян. 

Ще однією вагомою ланкою стала участь у спільному проєкті двох українських театрів ляльок зі Львова та Харкова, за підсумками якого спеціально до Різдва було створено виставу «Вертеп» (про яку GX розповість у окремій новині)."Різдво відбувається тут і зараз, і це народження Христа. Ми знаємо, що відбувається в нашій країні, і тому ми говоримо про те, що Христос народжується і в нас багато світла, і ми переможемо. Це таке духовне налаштування, і мені здається, це дуже важливо, - поділилася своїми почуттями з GX режисерка вистави Оксана Дмітрієва. - Вистава має надихнути людей на перемогу!"

Яскрава та талановита харків'янка завоювала серця та надихнула багатьох не складати руки та вірити у перемогу.

Колектив новинного порталу GX пишається та бажає успіху талановитій землячці Оксані Дмітрієвій.

Довідка GX. Премія Women in Arts заснована у 2019 році Українським інститутом та UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні в рамках руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe.Нагадаємо, колектив Харківського театру ляльок ім. В.Афанасьєва радо відкрив двері театру для глядача з 6 лютого.

Фото та відео:  Харківського театру ляльок ім. В.Афанасьєва, архів Оксани Дмітрієвої, GX, Наталія Бойченко

Читайте також: