14 лютого - не тільки День закоханих. Харків'ян запрошують на цікаву зустріч (фото)

4130
Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка запрошує приєднатися до цікавої зустрічі з поетесою та планує поділитися своїм дарунком до свята з малечею.

А чи пам'ятаєте ви, що 14 лютого не лише день закоханих, але й Міжнародний день дарування книжок?

Працівники Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка пропонують відзначити це неформальне свято в приємному товаристві та запрошують 14 лютого о 13.00 на онлайн-зустріч з талановитою поетесою і прозаїчкою, активною учасницею сучасного українського літературного процесу Юлією Баткіліною.

В програмі зустрічі гостя розповість:

  • - про її новий роман «Перехід», опублікований 2023 року видавництвом «Комора»;
  • - про вже реалізовані проєкти та мрії на майбутнє;
  • - про культурні й світоглядні зміни, які відбулися і продовжують відбуватися у нашому суспільстві;
  • - про виклики й радощі творчого процесу в ці складні часи;
  • - про літературні вподобання і читацьке натхнення.

Окрім цього, буде оголошено проміжні підсумки благодійної акції «Даруй українську, читай українською!» та проведемо серед її учасників книжкову лотерею.

Посилання для підключення: https://us04web.zoom.us/j/78507967448?pwd=gMI1WGSWfo4Kua4QoBoaSQLzh5xmWA.1

Ідентифікатор конференції: 785 0796 7448

Код доступу: 5mUZLДо речі, бібліотека вже отримала дарунок до Міжнародного дня дарування книжок. Книгозбірня поповнилась новим скарбом - «Валізкою з книжками».

Проєкт «Валізка з книжками» мав нечуваний ажіотаж — було подано понад 4500 заявок з усієї України, а самих валізок - 250! І серед бібліотек-переможниць - наша Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка.

Сьогодні до українських дітей прийшла війна. На жаль, ми не можемо повністю захистити їх від психологічних травм, ізолювати від обставин сьогодення, але можемо допомогти відволіктися завдяки книгам та грі.

Саме з таких, «терапевтичних» міркувань і були зібрані «Валізки». Вони неодмінно стануть в пригоді батькам та педагогам, допоможуть діточкам читати, говорити, сміятися, сподіватися, радіти...

У цій валізці — 22 книжки українських та зарубіжних авторів, які допоможуть дітям потоваришувати зі своїми емоціями та обговорити те, що їх турбує.

Незабаром бібліотекарі проводитимуть зустрічі з книгою для малечі й не тільки.

Фото та матеріал: Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка

Читайте також: