До Харкова привезли символ великого свята (фото, відео)

1316
Вогонь, що символізує мир, любов і добро, прибув до харків'ян.

Вифлеємський вогонь передали словацькі скаути закарпатським пластунам 10 грудня о 13:00 в Кафедральному греко-католицькому соборі в Ужгороді. 

Уже впʼяте скаути зі Словаччини привозять українцям вогонь. Його розвезуть по всій Україні!

Сьогодні  о 6.00 залізничники доставили Вифлеємський вогонь миру на вокзал "Харків-Пасажирський", - повідомили GX в пресслужбі  харківської філії АТ "Укрзалізниця". 11 грудня будь-хто зможе отримати для свого дому на вокзалі у Харкові - на установленому безпечному стенді у залі очікування .

Вже втретє "Укрзалізниця" доставляє вогонь миру до 24 вокзалів України менш ніж за добу. Усі охочі 11 грудня зможуть отримати Вифлеємський вогонь для свого дому на вокзалах Києва, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Сум, Чернівців, Дніпра, Івано-Франківська, Чернігова, Луцька, Одеси, Полтави, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Львова, Ужгорода, Тернополя, Коростеня, Знамʼянки, Ізюму, Покровська та Краматорська. Там будуть встановлені безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру.



Довідка. Вифлеємський вогонь миру - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Символічний вогонь запалюють скаути у палестинському місті Вифлеєм (на місці народження Ісуса Христа) та поширюють в інші країни. Вогонь символізує мир, любов та добро. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.

З 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни вже не один рік передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.

Нагадаємо, минулого року Вифлеємський вогонь миру до Харкова привезли 12 грудня (докладніше в новині GX).

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, відкриті джерела

Сергій Бражник

Читайте також: