Запали вогонь Миру в домі. Де у Харкові роздають Вифлеємський вогонь (фото)

1251

До Харкова прибув Вифлеємський вогонь Миру. Його доставили на Південний вокзал залізничники, підтримавши різдвяну естафету організації "Пласт", представники якої привезли вогонь в Україну. 

Про це «GX» повідомили у пресслужбі регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

"Вифлеємський вогонь привезли учора ввечері о 21.00 . Він стоїть на вокзалі праворуч від центрального входу. Кожний охочий може взяти вогонь", - заначила прессекретарка Південної залізниці Ірина Гаманенко.

Вона заначила, що 12 грудня о 15:30 відбулася передача Вифлеємського вогню представникам Укрзалізниці. У рамках спільного заходу провідники 12 поїздів доставлять вогонь на 22 вокзали обласних центрів країни та на вокзали Краматорська й Конотопу менш ніж за добу.

"Цієї зими скаутська традиція має для українців особливе значення. Коли всі українці живуть в умовах обстрілів та відключення електроенергії, сяйво вогню з Вифлеєму стане символом об’єднання та незламності в боротьбі за наше вільне та мирне майбутнє. Бережемо світло в своїх серцях та продовжуємо рух до перемоги!" - зазначили в Укрзалізниці.

Довідка. Вифлеємський вогонь - міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Вона полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни вже не один рік передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 Фото: Галина Половик, Наталія Бойченко

Галина Половик

Читайте також: