«Металіст 1925» здобув першу перемогу в сезоні

12368

Харківський «Металіст 1925» здобув вольову перемогу над полтавською «Ворсклою» в матчі 3-го туру Української прем’єр-ліги.

Підопічним Валерія Кривенцова після голу екс-нападника «1925-х» Марлісона під завісу першого тайму довелося відіграватися. Влучні удари Борячука та Дмитренко дозволили харків'янам повести у рахунку, але на 83-й хвилині полтавці встановили рівновагу. 2:2.

На користь «Металісту 1925» паритет у доданий час гри порушив Борячук, який став автором дубля. 3:2 - перша перемога харківської команди у чемпіонаті України 2022/2023. Нага

«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус (Рудавський 81), Мартинюк, Бичек (Дмитренко 70), Габелок (к), Кравченко (Чирук 70), Ременюк, Борячук

Запас: Сидоренко, Потімков І., Ткачук, Шершень, Потімков Ю., Вендел, Дудік, Зубков

Головний тренер - Валерій Кривенцов

«Ворскла»: Різник, Пердута (к), Зайков, Челядін, Мельничук (Крупський 72), Скляр, Толі (Кравчук 67), Олійник, Сефері, Марлісон, Степанюк

Запас: Ісаєнко, Павлюк, Габріель, Тотре, Кулаковський, Черниш, Кравчук, Козиренко