Харків’янка виборола золоту медаль чемпіонату Європи

6047

Харків’янка Марта Федіна 12 серпня виборола золоту нагороду в артистичному плаванні на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Вона стала кращою у технічному соло.

До фіналу в цій дисципліні українка підходила у статусі чинної чемпіонки Європи та срібної призерки чемпіонату світу.

В індивідуальній технічній програмі спортсменки не мали проходити кваліфікацію: у фіналі брала участь 21 плавчиня. Марта Фєдіна закривала змагання в цій дисципліні та виконала програму на 92.6394 бала, що стало найкращим результатом серед усіх учасниць. Друге місце посіла італійка Лінда Черруті, для якої це п'ята особиста медаль чемпіонату Європи, а третє – австрійка Васілікі Александрі, яка вперше здобула нагороду такого рівня.

Марта Фєдіна вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи з артистичного плавання в технічному соло. Подібного не вдавалося ще жодній артистичній плавчині в історії турніру.

Нагадаємо, 11 серпня впевненою перемогою у технічній групі з сумою балів 92,5106 відкрила континентальну першість з водних видів спорту збірна України з артистичного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок.