Народні депутати зустрілись з керівництвом Харківської області, щоб разом знайти розв'язання нагальних проблем

1062

Вже вдруге голова Харківського обласного осередку партії “Слуга Народу”, народний депутат Павло Сушко разом із головою Харківської ОДА Айною Тимчук, головою Харківської обласної ради Артуром Товмасяном, представниками Міжфракційного депутатського об’єднання “Слобожанщина” та головами профільних департаментів обговорили ряд важливих та нагальних для жителів Харківщини питань.

Одним з першочергових завдань депутати називаюють здоров’я і харчування дітей на Харківщині. Зокрема, у дошкільних навчальних закладах Красноградщини трапилась кричуща ситуація – у зв’язку з адміністративною реформою та переходом бюджетних установ з балансу району на баланс територіальних громад діти залишились без необхідного запасу харчування. 

«У мене на руках звернення від депутата фракції “Слуга Народу” Красноградської міської ради Михайла Квітки.  У зверненні він вказує, що батьки школярів та дошкільнят скаржаться на погане або зовсім відсутнє харчування своїх дітей у школах. Ми не можемо допустити, аби це продовжувалось. Жодні бюрократичні процедури не мають і не можуть стати на заваді здоров’ю і повноцінному харчуванню наших дітей. Це – кричуща ситуація, і ми тут зібрались заради того, аби вирішити її і не допустити повторення в майбутньому» - зазначив Павло Сушко, розповідаючи про проблему. 

Директорка Департаменту науки і освіти Анжеліка Крутова підтвердила, що  забезпеченість харчуванням станом на вказаний період  дійсно становила 55-57% від норми. Проте переконує -  із ситуації знайшли вихід – на сесії місцевої ради було прийнято рішення виділити 400 тис грн для закупівлі продуктів харчування за прямими договорами.

Втім, аби ситуація із недостатком у харчуванні для школярів не повторилась у подальшому,  голова Харківської ОДА Айна Тимчук зазначила,  що з ситуацією повинні  розбиратись  правоохоронні органи, які  мають оцінити дії місцевої влади.

Окрім цього, депутати розглянули питання потенційного перерозподілу коштів в рамках програми “Здоров’я Слобожанщини”.

Народна депутатка від партії “Слуга Народу”  Марія Мезенцева наголосила, що  необхідно негайно на рівні області вирішувати питання допомоги жінкам з діагнозом «рак молочної залози».

“Для лікування онкохворих пацієнток з раком молочної залози потрібно забезпечити європейський підхід до хірурічних втручань на молочній залозі, зокрема – потрібно замінити ампутацію на імплантацію. Для цього потрібно врахувати придбання імплантів та/або еспандерів. Окрім того, потрібно забезпечити доступ до необхідного рівня лікування жінок з діагнозом «Вискокоагресивний рак молочної залози» (з гіперексцесією гена HER2+++)”, – заявила Марія Мезенцева.

Окремо народні обранці акцентували увагу на наступних питаннях:

  • пільгового перевезення воїнів АТО/ООС;
  • медичного забезпечення;
  • соціально-економічного розвитку Харківщини;
  • хід розслідувань, щодо незаконних вирубок лісу;
  • перегляд проектів Державного фонду регіонального розвитку;
  • щодо законності перебування іноземців на території України та законодавче забезпечення цього процесу;
  • розвитку та підтримки кінематографічної та театральної галузей у Харківській області.
  • долучення ХОДА, народних депутатів, правоохоронців до проекту «Озеленення України-100 країн»

Разом із керівництвом області та правоохоронних структур народні депутати вирішили збиратись на такі засідання  кожен останній день тижня роботи з виборцями. Наступне за планом 26 березня.

*рекламний матеріал

Читайте также: