Тетяна Єгорова-Луценко: Жителі прикордонних районів Харківщини мають отримати доступ до українського телебачення та радіо

1250

Про це заявила голова фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді, реагуючи на звернення жителів прикордонних міст та селищ. Зокрема, у Вовчанську, який знаходиться за 5 кілометрів від лінії кордону з Російською Федерацією, жителі скаржаться на відсутність українського мовлення як на радіо, так і на телебаченні.

За її словами, жителі цих районів змушені дивитись ті новини, чий сигнал сильніший. На Харківщині це – російські телеканали, що 24 години на добу 7 днів на тиждень ведуть відкриту пропаганду проти України і часто глядачі піддаються інформаційній пропаганді країни-агресора.

«На жаль, мусимо констатувати, що зараз на 7 році війни наші громадяни не мають доступу до українського телебачення та радіо. Відповідно, російські новини роблять свою справу – маніпулюють думками людей, - зазначає голова фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді, - я переконана, що здійснення українського мовлення громадських телеканалів - одне з ключових завдань держави в період військової агресії. Тому ми звернулись до депутатів, аби допомогли вплинути на ситуацію».

За ініціативи Тетяни Єгорової-Луценко у Вовчанську відбулись збори фракції «Слуга Народу» у міській раді, де спільним рішенням депутати вирішили звернутись до керівника Харківського обласного осередку Павла Сушка, аби той підняв це рішення на комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики.

«Також ми звернули увагу на те, що днями голова Державної служби спецзв’язку Юрій Щиголь під час свого брифінгу теж наголосив на цій проблемі в інших регіонах. Відповідно, ми реагуємо та звертаємо увагу, що у нас на Харківщині в прикордонних районах фактично відсутній доступ до українського радіо та телебачення. Беремо до уваги той факт, що не всі жителі регіону є активними користувачами інформаційних ресурсів з інтернету, тому ми не маємо недооцінювати вплив традиційних інформаційних ресурсів. Сподіваємося, нас почують і допоможуть із вирішенням цієї проблеми» - підсумувала Тетяна Єгорова-Луценко.

* інформаційний метеріал

Читайте также: