Харківські депутати звернулись до керівництва Укроборонпрому, аби вирішити ситуацію з ХАЗом

1247
Про це заявила голова фракції “Слуга Народу” у Харківській обласній раді Тетяна Єгорова-Луценко.

За її словами, розуміючи критичність ситуації із невиплатою заробітних плат, вона звернулась до народного депутата України, голови міжфракційного об’єднання “Слобожанщина” Павла Сушка.

“Наразі відновлення роботи ХДАВП та виплата заробітних плат – важливе питання для нас, як депутатів. Ситуацію потрібно вирішувати негайно –  для цього я, як голова фракції “Слуга Народу” у Харківській обласній раді оперативно звернулась до депутатів Верховної Ради, зокрема, голови МФО «Слобожанщина» Павла Сушка з приводу заборгованості. Переконана – з допомогою консолідації з народними депутатами цю ситуацію вдасться вирішити вже найближчим часом” – зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.

В свою чергу Павло Сушко відразу відреагував і написав листи керівнику Уроборонпрому та прем'єр-міністру України для того, щоб вони невідкладно вирішили питання з авіазаводом. За словами Павла Сушка, він звернувся до голови Кабінету міністрів Дениса Шмигаля та генерального директора державного концерну “Укроборонпром” Юрія Гусєва з проханням негайно вжити заходів для вирішення фінансових та соціальних проблем ХДАВП.

“Через відсутність замовлень та значні збитки на підприємстві скорочується чисельність працівників, заборгованість з виплати заробітної плати зростає, напруження у трудовому колективі посилюється та стає неконтрольованим. Я звернувся до кабміну та Укроборонпрому з проханням надати допомогу щодо залучення підприємства до виконання державного оборонного замовлення, відновлення серійного виробництва АН-74та реалізації літаків АН-140-100 з високим ступенем готовності» - підкреслив Павло Сушко.

Наразі обидва листи перебувають на розгляді керівництва Кабінету Міністрів та «Укроборонпрому».

*інформаційний матеріал

Читайте также: