Зимовий чарівник у ніг маленьких янголів в Харкові: фотофакт

1667
Вони ніколи вже не зустрінуть Новий рік - їх вбила росія.


На початку зими, 28 листопада, іграшки з підніжжя пам'ятника дітям, що загинули від рук рашистів прибрали до теплих часів, до того ж їх потрібно було почистити від бруду. 

Але... біля ніг маленьких янголів хтось залишив зимового чарівника, мабуть, до Дня Святого Миколая приніс...

Поруч ведмедики, квіти, свічки — все це припорошив сніг, як попіл від надій і мрій, що згоріли в зруйнованих рашистами будинках українців. 

Країна-терорист росія вбила понад 504 дитини в Україні, майже 1100 поранені, понад 19500 опинилися в лапах ворога і були вивезені рашистами з країни. 


Як повідомляють у поліції, росія в Харківській області за час війни вбила щонайменше 79 дітей, ще 88 вважаються зниклими безвісти.

Взагалі за час повномасштабного вторгнення рф, на Харківщині загинули 2244 цивільних: 1346 чоловіків, 819 жінок, 79 дітей.

Під час війни День захисту дітей став Днем захисту Пам'яті про тих, хто назавжди залишився дитиною (подробиці у новині GX).

Нагадаємо, до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в саду Шевченка відкрили памʼятник з двома маленькими янголам. До його підніжжя майже щодня несуть іграшки, свічки та квіти. 

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: