Які магазини та аптеки працюють в найбільш пошкодженому районі Харкова

2002

На території Північної Салтівки поступово відновлюють роботу магазини, аптеки, торговельні майданчики. Як повідомили у Харківській міській раді, у 1 кварталу 2023 року знову почали обслуговувати мешканців району два супермаркети мережі «АТБ-маркет», відкрилися у відремонтованих приміщеннях кілька аптек мереж «911», «АНЦ», «Копійка», «МедСервіс».

На торговельному майданчику по вулиці Наталії Ужвій знову з’явилися продавці та покупці. Також відкриваються невеликі продуктові магазини.

Нагадаємо, Північну Салтівку окупанти обстрілювали постійно протягом кількох місяців, поки українські військові не вигнали якомога далі від Харкова. Вулиці району найбільше у місті постраждали від війни. Зокрема, на Північній Салтівці, на вулиці Наталії Ужвій розташований один з найбільш зруйнованих будинків у Харкові. Відстань звідси до Окружної дороги, за якою стояли російські війська, не більше кілометра.

Зараз у районі поступово відновлюють будинки. Частину із пошкоджених будинків відновити вже неможливо. Загалом у Харкові пів тисячі будинків не підлягають відновленню. Більш ніж половина з них розташовані на Північній Салтівці. 

Після закінчення війни на Північній Салтівці планують побудувати новий мікрорайон. Там зводитимуть будинки не вище семи поверхів. Вони будуть забезпечені автономним тепло- та водопостачанням. 

Оголошено конкурс, який спрямований на пошук інноваційні рішення щодо заміни зруйнованих житлових будинків у мікрорайоні Північна Салтівка.

Читайте також: