Вступна кампанія-2022: де приймають документи до харківських вишів

3130

Щоб вступити до харківських вишів в умовах воєнного стану, не обов’язково перебувати у Харкові. Зокрема, подати документи до НТУ «Харківський політехнічний інститут» можна у кількох містах України. Про це повідомили у прес-службі вишу з посиланням на ректора Євгена Сокола.

Зазначається, що для абітурієнтів-2022 доступні три центри прийому документів:

  • Харків (вул. Кирпичова, 2, Корпус У2);
  • Полтава (вул. Пушкіна 83а);
  • Чернівці (Головна вулиця, 203, 3 поверх).

«Сьогодні, з урахуванням військового стану, ми відкриваємо ці три пункти, щоб абітурієнти могли звернутися до найближчих для себе приймальних комісій ХПІ, поспілкуватися та отримати всю необхідну інформацію. Разом з тим, цього року є дуже важлива частина вступу- складання тесту НМТ - Національного мультипредметного тесту. Ми також організуємо локацію для його прийому у Харківському політеху», - поінформував Євген Сокол.

Він також зазначив, що виш продовжує роботу відповідно до всіх графіків і нормативів, які є з урахуванням військового стану. Йдеться про Стартап-центр, Інноваційний кампус, наукові школи, університету.

Більш детальну інформацію про вступну кампанію-2022 м в ХПІ можна дізнатися на сайті вишу. 

Раніше "Город Х писав,що Харківський університет внутрішніх справ евакуювався до трьох міст. Вступна кампанія та навчання курсантів проходитиме у Кам'янець-Подільську (Хмельницька область), Вінниці та Кременчуці (Полтавська область). 

Читайте також: