У харківському виші архітекторів будуть екзаменувати на професійність (фото)

1585

Сертифіковані архітектори України відтепер зможуть підвищувати свою кваліфікацію у Харкові. Міністерство розвитку громад та територій України погодили відповідні програми, розроблені чотирма українськими галузевими вишами, серед яких  - Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова).

Про це повідомили в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, посилаючись на зустріч в Мінрегіоні, під час якої заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська та ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Володимир Бабаєв підписали відповідний документ.

У Мінрегіоні також погодили відповідні програми, розроблені Київським національним університетом будівництва і архітектури, Національним університетом "Львівська політехніка" та Придніпровською державною академією будівництва та архітектури.

"Підвищення кваліфікації — актуалізація власних знань та вмінь архітекторів, що необхідні для їхньої професійної діяльності. І надзвичайно приємно, що сьогодні, найбільш провідні галузеві заклади вищої освіти, які без перебільшення можна вважати "архітектурними школами", отримали можливість розробляти та використовувати на практиці програми підвищення кваліфікації архітекторів", — наголосила Наталія Козловська.

Зазначимо, що відповідно до законодавства, кожні п’ять років архітектори мають актуалізувати свої професійні знання та вміння шляхом підвищення кваліфікації, аби підтвердити безстроковість своїх кваліфікаційних сертифікатів.

Фото: ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Нагадємо, у липні 2022 року виповнилося 100 років з дня заснування Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

  

Галина Половик

Читайте також: