Всесвітній тиждень імунізації у Харкові: безкоштовні щеплення та подарунки (відео, фото)

2618

У Харкові в рамках Всесвітнього тижня імунізації, який триває з 24 по 30 квітня, працюють вакцинальні бригади МОЗ України. Зокрема, зробити тест на коронавірус, а також отримати щеплення для профілактики інфекційної хвороби можна з 27 по 30 квітня на площі Привокзальній, 1.   

Як розповіла "GX" лікар-епідеміолог відділу імунопрофілактики ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» (ДУ «ХОЦКПХ) Лариса Гейтенко, бригади працюють з 12:00 до 17:00.

"У рамках тижня імунізації ми проводимо санітарно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо повернення довіри до рутинних щеплень, роз’яснюємо населенню, хто зацікавиться, які щеплення існують, яка від них користь, які можуть бути наслідки, якщо щеплення не робити. Окрім цього, ми в якості подарунка-заохочення роздаємо санітайзери, а також обстежуємо на коронавірусну інфекцію методом ПЦР", - каже лікар.

За час роботи виїзної бригади багато людей отримали консультації, чимало пройшли тест на коронавірус, а тих,  хто побажав вакцинуватися, лікар провела до пункту щеплення, облаштованому на вокзалі. 

"Дорослі роблять щеплення від дифтерії, правцю і коронавірусної інфекції", - додала Лариса Гейтенко.  

Також на  дитячих локаціях "Спільно" ЮНІСЕФ відбуваються інтерактивні заходи для школярів та всіх охочих. Основна мета заходу – нагадати про важливість дотримання календаря профілактичних щеплень. Дітям пояснюють, як саме вакцини вчать організм захищатись від інфекцій. У програмі – пізнавальна вікторина про здоров’я та його захист, мегарозмальовка, яскрава фотозона і подарунки для всіх.

А ще тут є унікальна можливість дорослим і дітям безоплатно вакцинуватися від небезпечних хвороб.

Фото: Галина Половик

Галина Половик

Читайте також: