Він готувався святкувати ювілей. У Харкові попрощалися із зіркою театру (фото, відео)

1753
Колектив Харківського академічного театру музичної комедії під оплески проводив в останню путь заслуженого артиста України Віктора Побережця.

Він готувався 13 травня святкувати з колегами, синами та їх сім'ями своє 80-річчя... але доля вірішила інакше... 27 січня на небосхилі пам'яті театру засяяла ще одна зірка...
У понеділок, 30 січня, колектив Харківського академічного театру музичної комедії під оплески проводив в останню путь заслуженого артиста України Віктора Побережця.


Фото та відео з прощання у публікації журналіста GX. Скільки було сказано теплих слів, скільки спогадів...


А на цвинтарі, в мить прощання, крізь хмари визирнуло сонце, осяюючи та приймаючи на небосхил нову зірку (докладніше про Віктора Побережця у новині GX).Колеги приїхали попрощатися навіть з передової (Володимир Ярошенко на фото)...До речі, артисти ХАТМК (Іван Лаврушин, Ілля Сєнічєв, Володимир Ярошенко, Володимир Космін, Сергій Сеник і це не всі імена героїв) захищають Україну на передовій, про це на своїй фейсбук-сторінці розповіла Заслужена артистка України, солістка театру Елеонора Джулік, а її пост доповнив уточненням Заслужений діяч мистецтв України, головний режисер та директора ХАТМК Ігор Коваль.

Нагадаємо, восени 2022 Заслужений діяч мистецтв України, головний режисер та директора ХАТМК Ігор Коваль розповів про життя театру під час війни.

Фото, відео та матеріали: GX, Наталія Бойченко, архів Елеонори Джулік

Читайте також: