Харків разом зі своїм героєм зробив крок у майбутнє (фото, відео)

3126
Сергій Сеник - артист і воїн ЗСУ з Харкова - на перших шпальтах відомого американского журналу Chicago Magazine.


22 січня Україна святкувала День Соборності. Під час війни з рф українці як ніколи раніше усвідомили нашу єдність, мужність та віру у світле майбутнє.

В цей святковий день ми трохи зазирнули у майбутнє та проанонсувати вихід статті в американській пресі про героя з Харкова.

В той день, 22 січня, старший лейтенант Сергій Володимирович Сеник отримав перші примірники випуску журналу Chicago Magazine від 26 січня.

"Думаю, що стаття, яка готується для журналу Chicago Magazine, зможе більш емоційно та гостро передати прагнення та волю нашого народу до перемоги у цій визвольній війні", - написав наш мужній співвітчизник Сергій Сеник в коментарі до іншої статті у закордонному ЗМІ.

"А я знову в строю, на службі!" - повідомив GX Сергій, який проходив за кордоном реабілітацію після тяжкого поранення.

Нагадаємо, Сергій Сеник - артист Харківського академічного театру музичної комедії, з перших днів війни захищає рідну Україну, свій народ, свою родину.


За мужність та відвагу Сергій був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» і не тільки...


Наприкінці травня Сеник отримав важке порання та був прооперований за кордоном, тривала реабілітація не змусила мужнього воїна скласти руки - він боровся за країну словом.
Одне з перших інтерв'ю Сергія.


"Прошу не звертати увагу на мою поведінку під час ефіру, просто болі ще трохи докучають" - написав Сеник у коментарі до відео.Ці строки Омара Хайяма ("Рубаї") відображають сутність духу воїна:

Не з тих я, хто тремтить, коли в могилу гляне.
Той світ надійніший за це життя обманне.
Дав душу в позику мені Господь — і я
Знов поверну її, коли мій строк настане...

Бережи Вас Боже! Янгола-охоронця Вам, Сергію, та усім захисникам України! Бережіть себе, нам ще Перемогу святкувати!

Як і обіцяли, ділимося статтею (мовою оригіналу) про нашого героїчного земляка - читайте її за посиланням

Докладніше про Сергія Сеника читайте у новинах GX: "Харківський артист пішов до армії: сцена зачекає", "«Я - офіцер». Актор харківського театру два дні домагався, щоб його призвали до армії", "Актор харківського театру удостоєний військової нагороди".

Фото, відео, матеріал: архів Сергія Сеника

Читайте також: