Важлива кожна гривня. Син харківського фронтовика - про збір коштів для ЗСУ

1161

На початку лютого «GX» розповів про харківського студента-волонтера Вадима Мірошниченка, який збирає кошти для військового підрозділу під Бахмутом, де служить його батько.

На тепловізор, дрон і прилад нічного бачення для передової необхідно 325 000 грн. Наразі зібрано понад 44,5 тис. грн.

За словами Вадима, донатять дуже багато людей: студенти, однокласники, знайомі та незнайомі люди. На волонтерський рахунок надходять суми: від 6 грн до 1 500 грн. Хлопець вдячний кожному, хто долучився до збору.

«Дякую усім, хто допомагає. Маю велике бажання закрити збір коштів якомога швидше, щоб зберегти життя і батька, і бійців, які разом з ним виконують бойові завдання. Для нас дуже важлива кожна гривня: і шість, і п’ятдесят гривень наближають збір грошей до кінця», - каже п’ятикурсник ХГУ «НУА».

Зараз він з однодумцями шукає людей, які могли б допомогти з поширенням інформації про збір коштів для ЗСУ.

«Нам важливі кожна гривня і кожен репост в соцмережах. Щобільше людей дізнаються про нашу акцію і долучаться до неї, тим швидше наші воїни отримають допомогу», - додає Дарина, яка допомагає Вадиму здійснити його волонтерську мрію.

Дівчина родом з Маріуполя. Останні 4 роки жила у Харкові: навчалася і паралельно працювала. На відміну від Вадима, її волонтерський досвід розпочався у 2014 році, коли вона була іще школяркою. Тоді росіяни обстрілювали житлові райони її рідного міста, гинули люди.

«Коли Росія окупувала Донецьк, ми з татом возили їжу та речі першої потреби на блокпости та в казарми», - згадує Дарина своє перше волонтерство.

Зараз дівчина разом із мамою та сестрою живуть за кордоном, куди виїхали навесні минулого року - через 2 місяці після початку повномасштабної війни.

«Тут ми маємо більше можливостей, щоб працювати та допомагати ЗСУ. Такий зараз час, що абсолютно у кожного українця є друзі, родичі, які захищають нашу країну в лавах ЗСУ. У мене також багато друзів на фронті. І ми усі маємо робити щось задля прискорення нашої перемоги. Кожен відповідає за свій фронт. Мій – інформаційний. Я знаю Вадима більш як п'ять років. Йому можна довіряти - не підведе. Підтримати його збір – це, насамперед, подяка його батькові, який зараз на фронті, його побратимам, що зараз на передовій, де дуже гаряче», - каже Дарина.

Наразі волонтерка займається пошуком людей, які мають змогу донатити, і блогерів з великою активною аудиторією, аби якомога більше людей дізналися про збір коштів для ЗСУ.

«Війна триває, і ми будемо допомагати стільки, скільки буде необхідно. Хіба ми маємо інший вибір? Хлопці виборюють нашу перемогу, ризикують своїм життям заради нашої безпеки», - додає Дарина.

Вадим у Харкові, Дарина -  за кордоном вперто прямують до своєї мети. Вони вірять, що завдяки небайдужим людям зберуть необхідну суму на прилади нічного бачення PVS-7З, тепловізор iRay xEye 2 E6 Plus і дрон DJI MAVIC 3 Combo, які чекають українські воїни під Бахмутом. 

Надіслати кошти: https://send.monobank.ua/jar/2FMeWT9hMn, або на банківську картку: 5375 4112 0333 0415

Нагадаємо, батько Вадима Мірошниченка пішов на фронт добровольцем у вересні минулого року, коли українські бійці визволяли від окупантів міста і села Харківщини. На прохання батька і його командира Вадим наприкінці січня розпочав терміновий збір коштів на тепловізор, дрон і прилад нічного бачення.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик 

Читайте також: