У Харкові покажуть справжню красу та внутрішній всесвіт жінки (фото, відео)

1698
Харків'ян запрошують доторкнутися до всесвіту майстра - Дмитра Чауса.

Краса жінки, її емоції, відчуття та справжній український характер відчувається у кожній картині Дмитра Чауса. Харків знову матиме змогу насолодитися його витворами мистецтва - з 19 жовтня по 18 листопада 2023 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (площа Свободи, 5, Держпром, 9 під’їзд, 1 поверх (вхід з боку Скверу Незалежності)) на виставці «Енергія Інь». 

Відкриття заплановано на 19 жовтня, початок о 17.00.

Енергія Інь - вважається жіночим початком, вона є джерелом спокою, тиші, внутрішньої сили. Вона є глибокою і таємничою. Саме такою енергією оповиті роботи, представлені в експозиції виставки Дмитра Чауса.

Журналістка GX мала змогу на попередній зустрічі поспілкуватися з митцем і почути, як він створює свої картини та що він відчуває при цьому. Саме у травні 2023 року Дмитро пообіцяв нову серію робіт про відважних українок (подробиці у новині GX). 

Непросто окреслити коло жіночих образів у живописі автора. Це можуть бути не лише наші сучасниці, а й дівчата з якогось іншого часу. Всі вони зовсім різні зовні й внутрішньо: одні провокаційно красиві, інші скромні, трохи боязкі в прояві своїх почуттів, але майже завжди привабливі і з променистими поглядами, що уособлюють енергію духовного світла. У творах відчувається важлива для художника ідея - протистояння щирості, життя, природних засад у нашому світі та штучності, якої поступово стає все більше.

Нагадаємо, галерея працює з вівторка по суботу (з 11.00 по 18.00).

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, архів Дмитра Чауса, галерея «Мистецтво Слобожанщини»

 

Читайте також: